Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 4 DW HQ-1 10068.42
114: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 6 HN SQ= 98093.42
114: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 NTS CT= 60048.68
141: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP NS 2 NTS S4= 12018.42
141: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP NS 4 HW C4-1 10071.05
141: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP NS 4 SS D8-1 5048.68
131: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 3 NTW CJ+2 66048.68
131: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 2 HE C3+2 17019.74
131: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 HE CK-3 15069.24
222: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 NTW S8-1 10036.84
222: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 1 CxxW SQ+2 6300.00
222: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 SN C6= 14069.74
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 3 NTW H7+2 6606.58
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 HN C5+1 65050.00
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 5 DxW HK-3 50065.79
425: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 5 DN S5+1 62075.00
425: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 4 SN H6= 42034.21
425: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 4 SN DJ-1 10089.47
736: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 3 SE HA+1 17068.42
736: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 3 NTW H5= 40089.47
736: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 3 NTN H5-1 5025.00
737: P. Mrukot - Ł. Baniak, 2.0, MP NS 4 DN H7-1 10057.89
737: P. Mrukot - Ł. Baniak, 2.0, MP NS 4 SxE DA-1 10093.42
737: P. Mrukot - Ł. Baniak, 2.0, MP NS 5 CW H8= 60053.95
847: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 2 SE H3-3 300100.00
847: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 3 SW CJ= 14094.74
847: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 3 SS HA= 14060.80
 +/-
 WYNIK57.69
 MIEJSCE11