Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 2 HN C4= 11055.26
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 4 SW H3= 42035.53
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 4 SS CK= 42014.89
825: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP NS 3 DW D8= 11028.95
825: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP NS 4 SxE DK-2 30034.21
825: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP NS 3 NTS CT+1 63090.79
1035: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 3 NTS C4+2 66075.00
1035: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 4 SN CJ+1 45093.42
1035: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 2 SS DJ+2 17050.00
1138: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 2 SxN ST-3 50030.26
1138: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 4 HN C7+1 65050.00
1138: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 4 SS DK-1 10071.05
1345: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP NS 5 HxS DK-2 30050.00
1345: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP NS 3 NTW S3= 40089.47
1345: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP NS 1 SxE D2-2 50085.53
1344: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 4 SN C9-2 20023.68
1344: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 SW HA+1 17042.11
1344: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 NTW DK+1 63031.58
1340: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 2 DE D5= 9021.05
1340: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 4 HW SQ+1 45035.53
1340: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 4 SN D2-1 10023.68
1332: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 2 NTS S4+2 18028.95
1332: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 4 HW C4= 62080.26
1332: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 4 SS D7-1 5051.32
1320: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 3 NTW CJ+2 66051.32
1320: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 1 NTN H3-1 10040.79
1320: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 3 SE CK-2 10075.66
 +/-
 WYNIK50.38
 MIEJSCE37