Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 27EW 3 NTE S6-1 5021.29
1380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 28EW 2 HE C6-2 10053.96
2381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 31EW 3 NTS S9= 60025.54
2381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 32EW 1 NTS S8+2 15023.05
3383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1EW 1 DN HK-1 5055.67
3383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2EW 3 NTN H4+1 63030.33
4382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 5EW 6 DS SA-1 10075.50
4382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 6EW 7 HE HJ-1 10030.57
5367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9EW 4 CN HK+1 15074.09
5367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10EW 2 SN DJ= 11056.44
6368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 13EW 6 HS CQ-1 10094.24
6368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 14EW 3 NTS SA+1 43027.80
7369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 17EW 3 NTN D7= 40025.00
7369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP 18EW 3 HS D4+1 17012.13
8370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 21EW 3 CS D7= 11080.00
8370: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 22EW 1 SxN CA-2 30080.00
9371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 25EW 6 HS C5-2 10097.37
9371: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
10372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 29EW 2 HS S7+1 14055.26
10372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 30EW 3 NTE C7= 40041.23
11373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 33NS 2 CS SA= 9052.13
11373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 34NS 4 HW DJ+1 45045.82
12374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 3NS 4 CS SA+1 15080.73
12374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 4NS 3 NTW HK-4 40096.19
13375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 7NS 3 HW CA-1 10036.14
13375: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 8NS 2 NTxE S8-2 30083.83
14376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 11NS 4 HS S6+1 45070.03
14376: W. Stachnik - W. Wala, 26.0, MP 12NS 5 CW D6= 40023.49
15377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 15NS 2 HW SA= 11014.64
15377: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
16378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
16378: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP 20NS 3 NTW C8+3 69024.26
 +/-
 WYNIK52.06
 MIEJSCE255