Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 372: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 11NS 4 HN SQ-1 5011.09
1388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 12NS 5 CW SJ= 40023.49
2389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 13NS 4 HS D4+2 68072.70
2389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 14NS 3 NTS D8= 40060.53
3386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 15NS 4 CW SK-1 5040.13
3386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 16NS 5 CN H8+1 42040.13
4387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 17NS 3 NTN D6= 40075.00
4387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 18NS 4 HxS C5-3 8000.00
5384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
5384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 20NS 3 NTW C5+2 66064.59
6385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 21NS 2 NTS D2+2 18068.52
6385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 22NS 3 NTE HT-1 10054.92
8400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 25NS 4 HS D9= 42048.36
8400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 26NS 4 HS CQ+1 65053.45
9399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 27NS 3 NTE CT+2 4604.79
9399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 28NS 3 CW D4-2 10046.04
10396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 29NS 2 HS S7+1 14044.74
10396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 30NS 3 NTE C7= 40058.77
11397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 31EW 3 NTS ST= 60025.54
11397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 32EW 2 DN SA+2 13035.90
12394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 33EW 2 DW C3-1 5058.54
12394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 34EW 4 HW DJ+1 45054.18
13395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 1EW 3 CS HA-1 5055.67
13395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 2EW 3 NTS H5+1 63030.33
14392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 3EW 4 SW S7-1 10030.23
14392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 4EW 3 DE C9+1 13065.89
15393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 5EW 5 DS HT= 60030.30
15393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 6EW 6 SE D4-1 10030.57
16390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 7EW 3 HxW CA-2 50011.88
16390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 8EW 2 HS CQ+2 17033.50
 +/-
 WYNIK42.95
 MIEJSCE535