Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 368: T. Bisping - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP NS 4 SW S7= 62029.07
1384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP NS 3 HN DK= 14078.14
2385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 5 DS SA-1 10024.50
2385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 6 HE C3= 143015.12
4400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 4 DN HK+1 15025.91
4400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 3 DS CT+1 13054.79
5399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL NS 4 HN DJ-1 5011.09
5399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL NS 5 DxS CK-1 20045.30
6396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE NS 6 HS CQ-1 1005.76
6396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE NS 3 NTS SA+1 43072.20
7397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP NS 4 SN HK-1 10026.32
7397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP NS 3 HxW CJ-1 20026.15
8394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 NTN HJ-1 5031.58
8394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 SW DJ-1 5055.25
9395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 6 NTS D9-2 1000.98
9395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 NTW C5+2 66064.59
10392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 HN DK= 14036.07
10392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 SE H9-1 10054.92
11393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP EW 5 HW DA-1 10064.92
11393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP EW 3 SW HA-1 5064.52
12390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP EW 4 HN S3+1 45015.46
12390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP EW 4 HS CQ+1 65046.55
13391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP EW 3 NTE S5-1 5021.29
13391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP EW 2 HxE SA-1 10053.96
14388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 2 HS DA+2 17029.44
14388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 2 SW C4+1 14014.24
15389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 NTS S5+1 6305.02
15389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 DN HK+1 13035.90
16386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP EW 4 CxS SA-2 30091.41
16386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP EW 1 HE HT+4 2004.02
 +/-
 WYNIK36.82
 MIEJSCE625