Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 382: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 1NS 2 SE D9+1 1409.34
2400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 2NS 4 SS C4+1 65083.83
3399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 3NS 5 CxS SA-1 10056.15
3399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 4NS 3 HN DK-1 10061.09
4396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 5NS 6 DS SA-1 10024.50
4396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 6NS 7 HE HJ-1 10069.43
5397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 7NS 2 CxS DA-1 20012.87
5397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 8NS 3 HN D5= 14036.96
6394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 9NS 5 CxN HK= 55090.03
6394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 10NS 3 NTxS H5= 75098.35
7395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 11NS 4 HN DJ+2 48091.06
7395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 12NS 5 CW DJ= 40023.49
8392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 13NS 4 HS CQ+2 68072.70
8392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
9393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 15NS 3 SN HK= 14078.12
9393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
10390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 17NS 2 SN HJ+1 14053.45
10390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 18NS 3 SxW HA-1 10070.82
11391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 19EW 6 NTS DA-1 5096.89
11391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 20EW 3 NTW HT+3 69075.74
12388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 21EW 2 HN DA+3 20017.38
12388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 22EW 3 NTE H8= 60089.02
13389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 23EW 4 HW C4= 62092.30
13389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 24EW 4 SW HA-3 1509.08
14386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 25EW 4 HN H3= 42051.64
14386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
15387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 27EW 3 NTE S4-1 5021.29
15387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 28EW 2 HE S4-2 10053.96
16384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 29EW 2 HS S7+1 14055.26
16384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 30EW 1 NTW HQ+4 21023.01
 +/-
 WYNIK57.59
 MIEJSCE83