Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 369: B. Batkiewicz - W. Gąssowski, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP NS 6 NTS SA-3 3003.64
1387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP NS 6 HE D4= 143015.12
2384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP NS 3 DN HJ-1 10026.90
2384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP NS 3 HS H4= 14036.96
3385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 DS C6+2 15025.91
3385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 4 SS C6-1 10024.75
5400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 4 HS CQ+2 68072.70
5400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 5 CS SA-1 5030.26
6399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL NS 033.55
6399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL NS 3 HxW CK-1 20026.15
7396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE NS 3 NTN D7= 40075.00
7396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE NS 3 HS D4+1 17087.87
8397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP NS 3 NTS D7+2 46058.85
8397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP NS 3 NTW S4+3 69024.26
9394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 1 NTW H6-3 15049.34
9394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 NTE S6= 60010.98
10395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 4 HxE CA= 7901.31
10395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 4 SW HK-2 10066.01
11392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 3 NTS D9+2 4602.14
11392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 5 HS SA= 65046.55
12393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP EW 3 NTE S4= 40058.25
12393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP EW 3 CW C2-3 15021.62
13390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP EW 2 HS H6+2 17029.44
13390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP EW 3 NTW H6= 40041.23
14391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP EW 3 DN C9= 11073.42
14391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP EW 3 NTS ST= 40011.24
15388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 HW C2-3 15015.21
15388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 4 HW DJ+1 45054.18
16389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 CS HA-2 10074.00
16389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 NTS H5+1 63030.33
 +/-
 WYNIK37.57
 MIEJSCE622