Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 380: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 27NS 3 NTE S6-1 5078.71
1396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 28NS 2 HE C6-2 10046.04
2397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 29NS 3 HS S9= 14044.74
2397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 30NS 3 NTW D5+2 46015.56
3394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 31NS 2 SxE H5-2 30057.46
3394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 32NS 3 DN C2-1 5022.22
4395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 33NS 3 HE CK-2 10067.29
4395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 34NS 4 HW DJ+1 45045.82
5392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 1NS 2 CE D4-3 15093.66
5392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 2NS 4 SS C4+1 65083.83
6393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 3NS 3 SW CK= 14049.67
6393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 4NS 3 DE S4+2 15017.72
7390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 5NS 6 DS SA-1 10024.50
7390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 6NS 4 SE D5+1 65041.86
8391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 7NS 3 NTS H4-1 10026.90
8391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 8NS 3 HN D2= 14036.96
9388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 9NS 4 DN DT+1 15025.91
9388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 10NS 3 DS CT+1 13054.79
10389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 11NS 4 HN DJ+2 48091.06
10389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 12NS 4 DS CK= 13074.16
11386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 13EW 6 HS CQ= 14306.58
11386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 14EW 3 NTS H4+2 46010.53
12387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 15EW TD 50.00
12387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 16EW 3 NTS HK+3 49026.15
13384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 17EW 3 NTS H5= 40025.00
13384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 18EW 3 SxW DJ-1 10029.18
14385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
14385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 20EW 3 NTW C5+2 66035.41
16400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 23EW 5 HxW CK-1 20041.15
16400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 24EW 4 SW HK-3 1509.08
 +/-0.33
 WYNIK42.77
 MIEJSCE543