Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 383: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 31NS 3 NTS ST-1 1009.37
1400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 32NS 3 NTN C2= 40088.76
2399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 33NS 2 SxN DA-2 3008.59
2399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 34NS TD 60.00
3396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 1NS 1 DN HK-1 5044.33
3396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 2NS 3 NTN H4+1 63069.67
4397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 3NS 5 CxS SK-1 10056.15
4397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 4NS 3 DE CT+1 13034.11
5394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 5NS 4 SxW DK-3 50058.11
5394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 6NS 6 HE C3= 143015.12
6395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 7NS 3 NTS H4= 60091.58
6395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 8NS 4 HN SJ= 42089.77
7392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 9NS 5 CxN HK= 55090.03
7392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 10NS 3 SS DJ-1 10024.75
8393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 11EW 3 NTN C2+1 43042.72
8393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 12NS 4 HxE DA-1 10068.29
9390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 13NS 3 NTS CQ+1 63026.81
9390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 14NS 3 NTS H4+1 43072.20
10391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 15NS 4 HE SQ-2 10047.70
10391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 16NS 6 NTxS HK= 1230100.00
11388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 17EW 3 NTN D4+1 4304.28
11388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 18EW 3 HS C5-1 10061.31
12389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 19EW 3 NTS D2+2 46041.15
12389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
13386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 21EW 2 NTS D2-2 20099.34
13386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 22EW 2 SE D9= 11067.70
14387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 23EW 5 DxN SA= 7506.72
14387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 24EW 3 SW HK-1 5064.52
15384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 25EW 4 HS D5= 42051.64
15384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
16385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 27EW 1 NTW D6+3 18046.04
16385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 28EW 2 SS HJ+1 14031.52
 +/-
 WYNIK52.96
 MIEJSCE208