Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 373: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 13NS 4 HS HT+1 65039.64
1391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 14NS 3 NTS H4+2 46089.47
2388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15NS 3 CW SA= 11014.64
2388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16NS 3 HxW CA-1 20026.15
3389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 17NS 2 NTN HJ-2 10013.16
3389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 18NS 3 SW HA= 14020.49
4386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 19NS 3 NTS D2= 40012.13
4386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 20NS 4 NTW S4+1 66064.59
5387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 21NS 2 HN DA+3 20082.62
5387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 22NS 3 NTE HT= 60010.98
6384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 23NS 6 HxW C4-2 50071.48
6384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 24NS 3 SW HK= 14012.38
7385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 25NS 3 NTS D5+2 46097.86
7385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 26NS 4 HS CQ+1 65053.45
9400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 29NS 3 SE DJ-2 20085.36
9400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 30NS 2 DxN H8-4 8001.66
10399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 31NS 2 DS CJ+1 11026.58
10399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 32NS 2 DN C9+2 13064.10
11396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 33EW 2 CS SA= 9047.87
11396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 34EW 4 HW DJ+1 45054.18
12397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 1EW 2 SE D9-1 5041.17
12397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 2EW 4 SS C6+1 65016.17
13394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 3EW 4 SxW CK-2 5007.14
13394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 4EW 3 DE C9= 11048.68
14395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 5EW 6 CS DJ-2 20090.73
14395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 6EW 4 SE D4+1 65058.14
15392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 7EW 3 HxW CA-2 50011.88
15392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 8EW 2 HN HA+2 17033.50
16393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 9EW 4 DN HK+1 15074.09
16393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 10EW 3 NTS CT+1 6306.27
 +/-
 WYNIK42.55
 MIEJSCE553