Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 367: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 1NS 1 NTS HA+1 12089.00
1385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 2NS 4 SS H5+1 65083.83
3400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 5NS 3 NTS HT= 60069.70
3400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 6NS 6 HE HJ= 143015.12
4399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 7NS 2 SN D5+1 14052.81
4399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 8NS 4 CxW SA-3 50095.71
5396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 9NS 4 CN HK+1 15025.91
5396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 10NS 2 SN DJ= 11043.56
6397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 11NS 4 HN DJ= 42038.58
6397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 12NS 3 DxS CK+1 87098.49
7394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 13NS 4 HN CQ+1 65039.64
7394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 14NS 3 NTN H5= 40060.53
8395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 15NS 033.55
8395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
9392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 17NS 3 NTS D6= 40075.00
9392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 18NS 4 SxS C5-1 2006.56
10393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 19NS 3 NTS D7+2 46058.85
10393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 20NS 3 NTE HT+3 69024.26
11390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 21NS 1 NTW HT-2 10012.95
11390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 22EW 3 NTE S6-1 10045.08
12391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 23EW 5 HW DA-1 10064.92
12391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 24EW 4 SW HA-3 1509.08
13388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 25EW 4 HN CT+1 45015.46
13388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 26EW 4 SxE HT-1 20094.41
14389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 27EW 3 CW D5+2 15043.40
14389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 28EW 3 NTN HT-1 10080.86
15386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 29EW 4 HxS S9-1 20097.86
15386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 30EW 3 NTE S2+2 46084.44
16387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 31EW 3 NTN S2= 60025.54
16387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 32EW 2 DN C8+1 11057.67
 +/-
 WYNIK53.89
 MIEJSCE167