Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 381: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 29NS 3 HN S5= 14044.74
1399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 30NS 3 NTW HQ= 40058.77
2396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 31NS 3 NTS S9= 60074.46
2396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 32NS 1 NTS S8+2 15076.95
3397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 33NS 3 NTE CA-1 5041.46
3397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 34NS 4 HW DJ+1 45045.82
4394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 1NS 3 NTN HQ= 40099.16
4394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 2NS 3 CN H3+1 13015.17
5395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 3NS 3 NTxW CK-1 20085.38
5395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 4NS 3 DE CT+1 13034.11
6392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 5NS 3 NTS SQ= 60069.70
6392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 6NS 6 HE HJ= 143015.12
7393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 7NS 2 SN D5+2 17067.49
7393: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 8NS 2 HN SJ+2 17066.50
8390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 9NS 4 CxN HK+1 61096.01
8390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 10NS 2 HW SJ-2 20076.07
9391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 11NS 4 HS D5-1 5011.09
9391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 12NS 3 NTE DA-4 20079.36
10388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 13NS 3 NTN D2+1 63026.81
10388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 14NS 4 CS SA= 13043.26
11389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 15EW 3 SS CA= 14021.88
11389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 16EW 3 NTS HT+3 49026.15
12386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 17EW 3 NTN HJ= 40025.00
12386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 18EW 2 SW HA= 11069.02
13387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
13387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 20EW 3 NTW S4+3 69075.74
14384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 21EW 3 HN DA+2 20017.38
14384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 22EW 4 SE H9-2 20021.31
15385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 23EW 5 HxW DA-1 20041.15
15385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 24EW 3 NTW C9-2 10033.99
 +/-
 WYNIK50.01
 MIEJSCE343