Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 374: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 15NS 3 SN HK= 14078.12
1390: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 16NS 7 CN H6-1 5011.68
2391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 17NS 3 NTN D6= 40075.00
2391: Z. Pierzynka - R. Cieślik, 3.5, MP 18NS 3 SW HA-1 5055.25
3388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 19NS 3 NTS D9+2 46058.85
3388: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 20NS 3 NTW S3+2 66064.59
4389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 21NS 3 DE H6-3 15049.34
4389: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 22NS 3 NTE H9-1 10054.92
5386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 23NS 5 DS HA= 60079.84
5386: A. Cichoń - W. Rybka, 6.5, MP 24NS 4 SW HA-2 10066.01
6387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 25NS 4 HS D9+1 45084.54
6387: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 8.0, MP 26NS 4 HS CQ+1 65053.45
7384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 27NS 3 NTE S5= 40041.75
7384: J. Brózda - B. Palczyński, 13.0, MP 28NS 2 HE D7-2 10046.04
8385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 29NS 4 HS D4+1 65098.52
8385: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 30NS 3 NTW HQ+1 43032.78
10400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 33NS 4 HW C3-4 20091.63
10400: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 34NS TD 50.00
11399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 1EW 3 CS HA-1 5055.67
11399: M. Chodacki - W. Klapper, 26.0, MP/SL 2EW 4 SS C4+1 65016.17
12396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 3EW 4 CS SA+1 15019.27
12396: K. Gawlik - J. Nielsen, 5.0, MP/SWE 4EW 3 NTW HK-4 4003.81
13397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 5EW 4 SxW DK-2 30049.17
13397: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 13.5, MP 6EW 6 SE HT-1 10030.57
14394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 7EW 2 SN HJ= 11057.92
14394: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 8EW 3 HS CQ= 14063.04
15395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 9EW TD 40.00
15395: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 10EW 3 DS CT+3 17029.21
16392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 11EW 4 HN DJ-1 5088.91
16392: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 12EW 4 NTxS CK-2 50090.43
 +/-0.33
 WYNIK54.88
 MIEJSCE142