Turniej na maksy
Poniedziałek, 1 października 2018
Wyniki z 25 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
15
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
9.0
5.0
DS
DS/67
74.96
46
2
78
Roman Wachowiak
Tomasz Borucki
18.0
5.0
KP
KP/50
70.10
46
3
292
Andrzej Burczyk
Jan Klapkowski
4.0
7.0
PM
PM/299
69.50
45
4
235
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/51
68.80
45
5
150
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
4.0
7.0
MP
MP/138
68.19
44
6
64
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
68.01
44
7
421
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZP
ZP/255
66.52
43
8
257
Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
4.0
3.0
PM
PM/102
65.54
43
9
97
Leszek Wójcik
Andrzej Zielony
11.0
5.0
WP
LB/265
63.66
42
10
33
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
63.57
42
11
383
Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
19.0
WP
SL
WP/247
63.49
41
12
255
Jacek Sikora
Adam Walczyński
5.0
7.0
PM
PM/102
63.32
41
13
281
Danuta Rajzer
Wojciech Paszkowski
0.0
0.0
PM
PM/299
63.23
40
14
294
Andrzej Kulikowski
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PM
PM/299
63.05
40
15
131
Wojciech Palmowski
Dariusz Biedrzycki
9.0
7.0
MA
MA/321
62.23
39
16
13
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/67
61.15
39
17
14
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
61.11
39
18
327
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SL
SL/87
60.98
38
19
374
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/247
60.69
38
20
34
Marek Drecki
Artur Winkler
7.0
9.0
DS
DS/72
60.63
37
21
163
Wit Klapper
Piotr Stopa
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
60.63
37
22
317
Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
5.0
7.0
WP
SL
SL/106
60.56
36
23
170
Zbigniew Przeginiak
Mirosław Sady
4.0
12.0
MP
MP/40
60.38
36
24
3
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DS
DS/336
60.33
35
25
265
Krzysztof Przybielski
Kamil Puczyłowski
3.0
1.5
PM
PM/102
60.32
35
26
22
Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
4.0
3.0
DS
DS/67
60.20
35
27
87
Bolesław Onyszczuk
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LB
LB/263
60.11
34
28
49
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
1.5
3.0
KP
KP/353
59.99
34
29
373
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
59.96
33
30
261
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PM
PM/102
59.87
33
31
28
Aleksander Czajka
Dariusz Budnik
7.0
2.5
DS
DS/67
59.64
32
32
365
Witold Szczepaniak
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
59.49
32
33
53
Andrzej Wojnowski
Michał Wantke
2.5
11.0
KP
PM
KP/353
59.41
32
34
320
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SL
SL/87
59.39
31
35
264
Mirosław Małypan
Jacek Lew
4.0
15.0
PM
PM/102
59.39
31
36
152
Jan Gorczyca
Jan Grygowicz
2.5
3.0
MP
MP/138
59.38
30
37
195
Andrzej Liwoch
Leszek Matusik
2.5
3.0
MP
MP/45
59.24
30
38
325
Jan Świątkowski
Adam Robak
9.0
13.0
SL
SL/87
59.17
29
39
391
Janusz Zwierzyński
Andrzej Mazurek
11.0
12.0
WP
WP/247
59.11
29
40
92
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
59.10
29
41
215
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
59.09
28
42
47
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
KP/353
58.98
28
43
108
Lesław Pyda
Marcin Mazerant
0.0
0.0
LD
LD/48
58.91
27
44
209
Andrzej Bonczysty
Jerzy Brachmański
0.0
1.0
OP
OP/273
58.79
27
45
116
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
58.64
26
46
295
Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL/106
58.59
26
47
367
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
3.0
WP
WP/247
58.49
26
48
189
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MP
MP/40
58.46
25
49
349
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
13.0
13.0
SL
SL/87
58.45
25
50
188
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
1.5
13.0
MP
MP/40
58.39
24
51
300
Tadeusz Nędzi
Tomasz Kuś
7.0
7.0
SL
SL/106
58.29
24
52
307
Jerzy Stworzewicz
Kazimierz Lichawski
12.0
11.0
SL
SL/106
58.20
23
53
161
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
58.19
23
54
181
Adam Krysa
Jacek Herman
11.0
11.0
PK
MP
MP/40
58.15
22
55
52
Leszek Lipka
Małgorzata Lipka
7.0
2.0
KP
KP/353
58.08
22
56
208
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
58.05
22
57
410
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZP
ZP/255
57.79
21
58
112
Jacek Grzelczak
Tomasz Radwański
13.0
5.0
LD
LD/48
57.64
21
59
334
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
57.37
20
60
228
Andrzej Raczkowski
Jan Bojaryn
5.0
5.0
PD
PD/81
57.21
20
61
398
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
WP/247
57.01
19
62
135
Andrzej Sokołowski
Piotr Watemborski
2.5
1.5
MA
MA/46
57.01
19
63
86
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
4.0
5.0
LB
LB/263
56.98
19
64
406
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
4.0
4.0
ZP
ZP/255
56.89
18
65
285
Janina Buszman
Andrzej Riss
2.0
2.5
PM
PM/299
56.86
18
66
269
Stanisław Grajewski
Marek Szymborski
1.0
4.0
PM
PM/299
56.85
17
67
268
Józef Brancewicz
Lech Nosewicz
0.5
0.0
PM
PM/299
56.83
17
68
198
Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
2.5
4.0
MP
MA
MP/45
56.79
16
69
103
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.0
2.0
LD
LD/119
56.66
16
70
187
Maciej Kędzierski
Szymon Ostrowski
3.0
1.5
MP
DS
MP/40
56.64
16
71
340
Stanisław Fangor
Alfred Bartkowiak
13.0
5.0
SL
SL/87
56.63
15
72
313
Bożena Budzyn
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL/106
56.58
15
73
191
Waldemar Krakowski
Adam Białek
3.0
1.5
MP
MP/45
56.57
14
74
107
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
56.52
14
75
66
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
56.52
13
76
90
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.5
5.0
LB
LB/265
56.50
13
77
147
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
56.50
12
78
416
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
3.0
0.5
ZP
ZP/255
56.39
12
79
142
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
LD
MA/65
56.30
12
80
366
Jerzy Nowak
Janusz Kalida
13.0
7.0
WP
WP/247
56.21
11
81
275
Andrzej Dobkowicz
Kazimierz Bonik
4.0
2.5
PM
PM/299
56.20
11
82
162
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
56.12
10
83
408
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
56.04
10
84
72
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KP
KP/50
56.02
10
85
387
Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WP
WP/247
56.01
10
86
414
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
5.0
3.0
ZP
ZP/255
56.00
10
87
122
Piotr Marudziński
Dawid Kołodziejski
5.0
2.0
WM
MA/321
55.96
9
88
185
Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
MP/40
55.96
9
89
16
Bohdan Mazur
Kamila Kukuła
13.0
5.0
DS
DS/67
55.95
9
90
286
Irena Michalak
Janusz Michalak
0.0
0.5
PM
PM/299
55.92
9
91
355
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP/147
55.85
9
92
216
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
5.0
5.0
PD
PD/81
55.82
9
93
4
Radosław Surowiak
Lech Moliński
4.0
2.5
DS
DS/336
55.77
9
94
362
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
5.0
KP
WP/147
55.71
9
95
259
Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
15.0
17.0
WP
PM/102
55.70
9
96
160
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
55.70
9
97
74
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
KP/50
55.69
9
98
51
Zbigniew Nowakowski
Andrzej Sędłak
1.5
3.0
KP
KP/353
55.65
9
99
250
Włodzimierz Wasielewski
Waldemar Wnuk
2.5
2.5
PM
PM/102
55.64
9
100
382
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WP
WP/247
55.52
8
101
345
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SL
SL/87
55.49
8
102
237
Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
4.0
PK
PK/51
55.48
8
103
262
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
5.0
5.0
LD
PM
PM/102
55.41
8
104
10
Zbigniew Skórecki
Kazimierz Radomski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/336
55.38
8
105
312
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/106
55.33
8
106
346
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
55.28
8
107
390
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
WP
WP/247
55.23
8
108
316
Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.0
1.0
SL
SL/106
55.16
8
109
223
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/81
55.14
8
110
57
Jerzy Bronisławski
Bogdan Zastempowski
5.0
5.0
KP
KP/50
55.11
8
111
302
Bogusław Mojżesz
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SL
SW
SL/106
55.11
8
112
364
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
55.09
8
113
133
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
55.08
7
114
166
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
55.04
7
115
206
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OP
OP/273
-0.42
54.79
7
116
331
Michał Bojanowski
Stefan Osadnik
9.0
9.0
SL
SL/87
54.78
7
117
129
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
0.5
0.5
MA
MA/321
54.76
7
118
104
Lech Warwocki
Mirosław Andrzejczak
9.0
4.0
LD
LD/119
54.72
7
119
144
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
MA/65
54.64
7
120
226
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
7.0
9.0
PD
PD/81
54.58
7
121
338
Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
5.0
SL
SL/87
54.56
7
122
156
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MP
MP/40
54.50
7
123
48
Aleksander Czarnecki
Leszek Kawski
1.5
9.0
KP
KP/353
54.36
7
124
186
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
54.35
7
125
403
Jerzy Ozorowski
Andrzej Janaszek
1.5
1.5
WP
WP/247
54.32
7
126
401
Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
3.0
5.0
WP
WP/247
54.23
7
127
85
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
2.0
2.5
LB
LB/263
54.13
6
128
377
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
54.08
6
129
284
Celina Maślanka
Jan Ulenberg
0.0
0.0
PM
PM/299
54.07
6
130
58
Tadeusz Żurek
Arkadiusz Stanisławski
4.0
2.5
KP
KP/50
54.05
6
131
282
Piotr Kowalewski
Andrzej Żylis
1.0
1.0
PM
PM/299
54.03
6
132
120
Kazimierz Głowacki
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
MA
MA/321
53.91
6
133
419
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
5.0
2.5
ZP
ZP/255
53.88
6
134
426
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
1.0
1.0
ZP
ZP/255
53.82
6
135
335
Zbigniew Hylaszek
Zygmunt Sienicki
7.0
13.0
SL
SL/87
53.80
6
136
101
Jerzy Mierzejewski
Waldemar Brzozowski
2.0
4.0
LD
LD/119
53.79
6
137
68
Dariusz Bartoś
Piotr Proporowicz
3.0
5.0
KP
KP/50
53.75
6
138
234
Damian Smulski
Andrzej Janda
4.0
5.0
PK
PK/51
53.75
6
139
303
Leszek Zieliński
Janusz Hamryszak
4.0
1.5
SL
SL/106
53.51
6
140
246
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PM
PM/102
53.48
5
141
290
Jolanta Filipowicz
Stanisław Okrzesik
0.0
0.0
PM
PM/299
53.37
5
142
111
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
2.5
LD
LD/48
53.35
5
143
251
Edmund Pinkiewicz
Krzysztof Czapczyk
12.0
3.0
PM
PM/102
53.26
5
144
296
Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL/106
53.25
5
145
200
Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
4.0
MP
PM
MP/45
53.22
5
146
249
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
53.17
5
147
420
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
1.0
1.5
ZP
ZP/255
53.17
5
148
225
Ireneusz Turyk
Robert Dominkiewicz
0.0
0.0
PD
PD/81
53.16
5
149
89
Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
53.16
5
150
378
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/247
53.15
5
151
274
Ireneusz Siemieniuk
Eugeniusz Smolana
0.5
0.0
PM
PM/299
53.13
5
152
182
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
52.93
5
153
192
Honoriusz Piech
Jacek Piech
4.0
1.5
MP
MP/45
52.78
5
154
333
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SL
SL/87
52.66
4
155
358
Maciej Szczepański
Maciej Młynarczyk
2.0
5.0
WP
WP/147
52.65
4
156
291
Barbara Gostomska
Józef Dłużak
0.0
0.0
PM
PM/299
52.56
4
157
83
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/263
52.49
4
158
330
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
7.0
11.0
SL
SL/87
52.47
4
159
194
Andrzej Rybak
Bogusław Adamiec
1.5
1.0
MP
MP/45
52.37
4
160
1
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/336
52.32
4
161
321
Wojciech Szuba
Rafał Furgal
2.5
4.0
SL
SL/87
52.26
4
162
124
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
52.26
4
163
423
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
52.22
4
164
395
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
52.22
4
165
306
Tadeusz Szendzielarz
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL/106
52.21
4
166
252
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
7.0
5.0
PM
PM/102
52.16
4
167
128
Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
0.5
4.0
MA
MA/321
52.09
3
168
236
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/51
52.00
3
169
102
Karol Pokorski
Czesław Pawłosik
7.0
4.0
LD
LD/119
51.99
3
170
6
Marcin Rój
Elżbieta Lis
2.0
1.5
DS
DS/336
51.96
3
171
221
Stanisław Lisowski
Wacław Nazaruk
4.0
5.0
PD
PD/81
51.87
3
172
386
Grażyna Busse
Marek Szukała
15.0
19.0
WP
WP/247
51.79
3
173
283
Anna Zwierzewska
Tadeusz Stepokura
1.5
0.0
PM
PM/299
51.73
3
174
63
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
51.65
3
175
227
Stanisław Pochodowicz
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PD
PD/81
51.59
3
176
266
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
18.0
12.0
PM
PM/102
51.39
3
177
62
Józef Szulc
Marek Grużewski
2.0
0.0
KP
KP/50
51.39
3
178
2
Zbigniew Wróblewski
Wacław Rój
1.5
1.5
DS
DS/336
51.39
3
179
353
Ryszard Szamałek
Leszek Karwasiński
4.0
4.0
WP
WP/147
51.36
3
180
357
Wojciech Kordys
Stanisław Kowalczewski
0.0
1.0
WP
WP/147
51.22
3
181
26
Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
1.5
0.5
DS
DS/67
51.17
2
182
37
Zdzisław Patreuha
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
KP
DS/72
50.98
2
183
110
Mieczysław Niciak
Grzegorz Orczykowski
1.0
0.0
LD
LD/48
50.90
2
184
130
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
2.5
2.5
MA
MA/321
50.83
2
185
417
Jolanta Tymińska
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.82
2
186
80
Tadeusz Wasilewski
Piotr Szczuka
5.0
9.0
KP
KP/50
50.78
2
187
94
Piotr Rewak
Józef Sikora
3.0
5.0
LB
LB/265
50.74
2
188
40
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
50.74
2
189
222
Andrzej Jakimiec
Tomasz Bliński
5.0
7.0
PD
PD/81
50.70
2
190
315
Adrian Bakalarz
Mateusz Dominik
7.0
1.5
SL
MP
SL/106
50.67
2
191
415
Józef Klimowski
Piotr Wilczok
4.0
3.0
ZP
ZP/255
50.66
2
192
7
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DS
DS/336
50.61
2
193
299
Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL/106
50.61
2
194
276
Anna Ostrowska
Piotr Kamoda
0.5
1.0
PM
PM/299
50.59
1
195
126
Zbigniew Garlej
Wojciech Adamkiewicz
4.0
4.0
MA
WM
MA/321
50.57
1
196
305
Tadeusz Tkaczyk
Marian Pająk
4.0
0.0
SL
SL/106
50.49
1
197
165
Bogusław Wardzała
Barbara Batkiewicz
7.0
9.0
MP
MP/40
50.49
1
198
347
Tomasz Baj
Paweł Jończyk
4.0
4.0
DS
SL
SL/87
50.44
1
199
409
Waldemar Wochna
Franciszek Wnęk
4.0
2.0
ZP
ZP/255
50.36
1
200
212
Maciej Sachs
Eryk Hamerski
1.5
2.5
OP
OP/273
50.36
1
201
263
Leszek Szkudlarek
Jarosław Drewing
9.0
5.0
PM
PM/102
50.35
1
202
70
Bogumił Drews
Arnold Borkowski
1.0
0.0
KP
KP/50
50.28
1
203
81
Andrzej Parmonik
Dariusz Kwiatkowski
5.0
4.0
LB
LB/263
50.28
1
204
99
Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
1.0
1.5
LD
LD/119
50.17
1
205
139
Jarosław Szczygieł
Krzysztof Pietruszka
4.0
2.5
MA
MA/65
50.14
1
206
43
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
4.0
1.5
KP
KP/353
50.11
1
207
380
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
50.11
208
171
Piotr Radzikowski
Mirosław Kołton
9.0
9.0
MP
MP/40
50.10
209
371
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
50.03
210
211
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
49.96
211
328
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SL
SL/87
49.93
212
402
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WP
WP/247
49.93
213
175
Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
4.0
1.0
MP
MP/40
49.93
214
137
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
4.0
3.0
MA
KP
MA/46
49.74
215
385
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
49.72
216
93
Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LB
LB/265
49.72
217
256
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
49.72
218
35
Tadeusz Kowalik
Krzysztof Grela
5.0
4.0
DS
DS/72
49.70
219
44
Andrzej Rywocki
Wiesław Kurowski
3.0
2.0
KP
KP/353
49.55
220
314
Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.5
2.5
SL
SL/106
49.47
221
354
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
49.39
222
148
Kazimierz Falkowski
Rafał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
49.27
223
233
Stanisław Malinowski
Marek Michalski
5.0
5.0
PK
PK/51
49.27
224
389
Jerzy Bajka
Ewa Knapik
5.0
5.0
WP
WP/247
49.15
225
337
Andrzej Maszczyszyn
Henryk Grządziel
11.0
13.0
SL
SL/87
49.07
226
341
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL/87
48.93
227
232
Zbigniew Niziołek
Jacek Gąsiorek
2.5
2.5
PK
PK/51
48.90
228
125
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
WM
MA/321
48.89
229
115
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
48.89
230
363
Rafał Mikołajczak
Zbigniew Marciniak
2.5
4.0
WP
WP/147
48.82
231
388
Piotr Surdyk
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WP
WP/247
48.73
232
301
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
4.0
SL
SL/106
48.72
233
361
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WP
WP/147
48.65
234
204
Józef Nastałek
Adam Waśko
4.0
5.0
MP
MP/45
48.64
235
332
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.64
236
273
Marta Kapuścińska
Teresa Skorupa
0.0
0.0
PM
PM/299
48.58
237
174
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
48.56
238
396
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WP
WP/247
48.55
239
55
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
2.5
1.0
KP
KP/353
48.51
240
153
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
2.0
2.0
MP
MP/138
48.50
241
309
Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL/106
48.50
242
422
Paweł Dickert
Alojzy Stępień
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
48.41
243
260
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
12.0
5.0
PM
PM/102
48.30
244
32
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
48.29
245
183
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MP
MP/40
48.27
246
100
Ryszard Maras
Zdzisław Majer
4.0
2.5
LD
LD/119
48.14
247
88
Kazimierz Czyżyk
Wiesław Skowron
3.0
4.0
LB
LB/263
48.13
248
173
Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MP
MP/40
48.10
249
77
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
1.0
1.5
KP
KP/50
48.07
250
39
Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DS
DS/72
48.02
251
114
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
1.0
1.0
LD
LD/48
48.02
252
379
Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/247
48.01
253
30
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
48.01
254
197
Jerzy Bursztyn
Andrzej Ołdakowski
3.0
0.0
MP
MP/45
48.00
255
205
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
48.00
256
158
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
47.95
257
155
Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MP
MP/40
47.94
258
360
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
47.90
259
277
Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.5
1.5
PM
PM/299
47.89
260
288
Regina Makulska
Józef Cioch
0.0
0.0
PM
PM/299
47.89
261
38
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
47.87
262
169
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
47.77
263
412
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
47.76
264
304
Jadwiga Wysocka
Tadeusz Owczarz
1.5
3.0
SL
SL/106
47.72
265
145
Piotr Nowak
Tadeusz Gawroński
5.0
5.0
MA
MA/65
47.59
266
231
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
4.0
PK
PK/51
47.45
267
243
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Antas
11.0
19.0
PM
PM/102
47.37
268
140
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
LD
MA
MA/65
47.37
269
392
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/247
47.37
270
119
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
2.0
5.0
WM
MA/321
47.28
271
343
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
5.0
21.0
SL
SL/87
47.27
272
176
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
47.17
273
11
Krzysztof Lewandowski
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DS
DS/67
47.07
274
258
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
7.0
ZP
WP
PM/102
47.03
275
229
Bogdan Ortyl
Jerzy Matelowski
0.0
3.0
PK
PK/51
46.94
276
324
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
46.91
277
240
Zbigniew Wilisowski
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/51
46.84
278
399
Andrzej Waligórski
Maciej Wiliński
4.0
3.0
WP
WP/247
46.83
279
267
Anna Malawska
Wiesława Reiter
0.0
0.0
PM
PM/299
46.72
280
8
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/336
46.69
281
17
Dariusz Artmański
Marzena Artmańska
4.0
0.0
DS
DS/67
46.68
282
193
Jan Paluch
Andrzej Zawada
2.0
0.0
MP
MP/45
46.51
283
178
Grzegorz Superson
Adam Cichoń
12.0
3.0
MP
MP/40
46.40
284
69
Jarosław Żurawski
Stanisław Łański
4.0
9.0
KP
KP/50
46.39
285
123
Hilary Ślesicki
Radosław Jaszczak
4.0
1.5
WP
MA
MA/321
46.38
286
254
Dariusz Milewski
Grzegorz Kujawiński
2.0
1.0
PM
PM/102
46.38
287
199
Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MP
MP/45
46.36
288
369
John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WP
WP/247
46.34
289
196
Eugeniusz Cieśla
Henryk Kowalczyk
1.5
0.0
MP
MP/45
46.29
290
50
Andrzej Ciółkowski
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/353
46.29
291
79
Tadeusz Rakoczy
Andrzej Karczewski
2.5
4.0
KP
KP/50
46.27
292
71
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KP
KP/50
46.25
293
393
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WP
WP/247
46.12
294
45
Cezary Miodyński
Maciej Miodyński
0.5
0.0
KP
KP/353
46.03
295
179
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
7.0
MP
MP/40
45.87
296
323
Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0
SL
SL/87
45.85
297
344
Krzysztof Gaweł
Janusz Pisarek
7.0
7.0
SL
SL/87
45.85
298
95
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
45.78
299
348
Elżbieta Świerk
Marian Jaworowski
0.5
0.5
SL
SL/87
45.77
300
134
Mikołaj Piotrowski
Zbigniew Leśniewski
0.0
1.5
KP
MA/46
45.75
301
75
Bogdan Podgajny
Włodzimierz Maćkowski
0.0
2.0
KP
KP/50
45.75
302
350
Jerzy Radomski
Leszek Niemiec
12.0
13.0
SL
SL/87
45.75
303
149
Sławomir Czech
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
45.52
304
42
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
KP/353
45.51
305
20
Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DS
DS/67
45.34
306
322
Tomasz Gąsior
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SL
SL/87
45.33
307
203
Piotr Szewczyk
Grzegorz Kecminiuk
0.0
0.0
MP
MP/45
45.33
308
21
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
4.0
DS
DS/67
45.27
309
12
Robert Łukomski
Andrzej Bojda
3.0
0.5
DS
DS/67
45.18
310
326
Robert Cimr
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
SL
SL/87
45.18
311
164
Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/40
45.13
312
46
Piotr Nadolski
Jan Orzech
0.0
0.0
KP
KP/353
45.03
313
202
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
MP/45
45.02
314
376
Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.5
WP
WP/247
44.92
315
289
Elżbieta Celejewska
Edmund Spławski
0.0
0.0
PM
PM/299
44.92
316
41
Grzegorz Milewski
Andrzej Milewski
0.5
3.0
WM
KP
KP/353
44.67
317
370
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WP
WP/247
44.60
318
141
Jerzy Znajdek
Tadeusz Szczepański
2.0
2.0
LD
MA
MA/65
44.56
319
154
Stanisław Przybylski
Andrzej Kokoszyński
2.0
0.0
MP
MP/138
44.54
320
65
Andrzej Sielużycki
Maciej Rechlewski
2.5
2.5
KP
KP/50
44.49
321
127
Kazimierz Duszczyk
Bolesław Jasiński
0.0
4.0
MA
MA/321
44.46
322
109
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
44.42
323
339
Roman Zwonek
Ryszard Nowicki
4.0
4.0
SL
WP
SL/87
44.40
324
27
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/67
44.09
325
136
Kazimierz Buchalski
Albin Borkowski
2.0
5.0
KP
MA/46
44.06
326
425
Czesław Niewadził
Marek Winnicki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
43.96
327
248
Maciej Flont
Jerzy Kubiak
0.0
1.5
PM
PM/102
43.93
328
359
Leszek Nowakowski
Mirosław Jankowski
2.0
0.5
WP
WP/147
43.87
329
210
Zdzisław Szyksznian
Aleksander Dudek
3.0
3.0
OP
OP/273
43.85
330
220
Alfred Koda
Władysław Szałkiewicz
4.0
4.0
PD
PD/81
43.84
331
217
Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
43.83
332
279
Ewa Kontowska
Barbara Kucharska
0.0
0.0
PM
PM/299
43.83
333
159
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
43.75
334
271
Zbigniew Grabowski
Ryszard Mielniczuk
0.0
0.0
PM
PM/299
43.68
335
213
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OP
OP/273
43.67
336
180
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
43.50
337
23
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
DS/67
43.47
338
29
Leszek Haber
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DS
DS/67
43.44
339
407
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/255
43.41
340
106
Jarosław Malarski
Andrzej Tybura
2.5
5.0
LD
LD/119
43.25
341
230
Andrzej Stasiński
Zdzisław Żuber
5.0
3.0
PK
PK/51
43.18
342
404
Gaetano Antonello
Bogumiła Jakubowska
0.0
3.0
WP
WP/247
42.97
343
381
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/247
42.97
344
201
Wacław Wyżga
Bronisław Mucha
3.0
3.0
MP
MP/45
42.88
345
168
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
42.73
346
143
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/65
42.69
347
253
Mirosław Giełczyński
Tomasz Czekała
1.5
1.5
PM
PM/102
42.68
348
113
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
42.66
349
61
Michał Dolny
Małgorzata Bajerska-Wasilius
2.5
1.0
KP
KP/50
42.57
350
342
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SL
SL/87
42.49
351
67
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
42.39
352
76
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.5
3.0
KP
KP/50
42.15
353
207
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OP
OP/273
42.12
354
59
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.0
KP
KP/50
41.97
355
167
Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MP
MP/40
41.94
356
319
Andrzej Geisler
Krzysztof Łazikiewicz
4.0
2.0
SL
SL/87
41.89
357
25
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
2.0
2.0
DS
DS/67
41.87
358
368
Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WP
WP/247
41.85
359
82
Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
3.0
3.0
LB
LB/263
41.66
360
184
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
LU
MP
MP/40
41.63
361
121
Robert Truszkowski
Janusz Muzal
1.5
0.0
MA
MA/321
41.61
362
297
Kazimierz Anaszko
Jerzy Rebajn
3.0
4.0
SL
SL/106
41.47
363
384
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WP
WP/247
41.43
364
397
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WP
WP/247
41.31
365
105
Stanisław Wiktorski
Zygmunt Pasterski
0.5
0.0
LD
LD/119
41.28
366
56
Piotr Tęgowski
Józef Marchlewicz
0.0
0.0
KP
KP/353
40.90
367
311
Mariusz Bakalarski
Pietro Vinci
2.0
1.0
SL
SL/106
40.85
368
411
Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
NZ
ZP/255
40.78
369
177
Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MP
MP/40
40.64
370
219
Jerzy Firs
Janusz Kunicki
1.5
0.5
PD
PD/81
40.58
371
336
Jacek Stokowacki
Andrzej Bacik
4.0
9.0
SL
SL/87
40.51
372
293
Teresa Protas
Elżbieta Skóra
0.0
0.0
PM
PM/299
40.44
373
172
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MP
MP/40
40.25
374
424
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
0.5
0.5
ZP
ZP/255
40.21
375
36
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DS
DS/72
40.19
376
31
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
1.5
DS
DS/72
40.01
377
272
Jan Górecki
Andrzej Hinz
0.0
0.0
PM
PM/299
39.82
378
244
Mirosław Wróblewski
Krzysztof Dubno
2.5
2.0
PM
PM/102
39.73
379
60
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
39.72
380
5
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
1.5
DS
DS/336
39.66
381
418
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
39.58
382
73
Jerzy Rypolc
Andrzej Karpiński
1.5
1.5
KP
KP/50
-0.36
39.55
383
356
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
0.5
1.0
WP
WP/147
39.49
384
298
Jadwiga Mysłowska
Jerzy Danel
1.0
1.0
SL
SL/106
39.40
385
375
Jerzy Kamiński
Andrzej Richter
2.5
4.0
WP
WP/247
39.38
386
351
Cezary Góra
Grzegorz Tomiczak
7.0
0.0
SW
SL
SL/87
39.26
387
238
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
38.82
388
18
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
38.78
389
132
Kazimierz Smoliński
Walenty Gruntmejer
0.0
0.0
MA/321
38.77
390
247
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
38.71
391
91
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LB
LB/265
38.45
392
310
Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.5
SL
SL/106
38.27
393
394
Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
37.66
394
19
Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
37.61
395
287
Henryk Adamowicz
Antoni Skrzydlak
0.0
0.0
PM
PM/299
37.28
396
242
Jan Lech
Dariusz Wiktorko
5.0
1.5
PM
PM/102
37.02
397
54
Paweł Jankiewicz
Wincenty Tęgowski
0.0
0.0
KP
KP/353
36.94
398
413
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
36.41
399
84
Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
0.0
LB
LB/263
36.22
400
329
Włodzimierz Konarzewski
Ryszard Janiszewski
2.5
2.5
SL
SL/87
36.16
401
9
Tadeusz Boroń
Zdzisław Niemirski
0.0
0.0
DS
NZ
DS/336
35.88
402
241
Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
2.0
PM
PM/102
35.30
403
245
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.5
0.0
PM
PM/102
34.84
404
278
Halina Witkowska
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PM
PM/299
34.78
405
151
Dawid Karpik
Jakub Gawlik
0.5
0.5
MP
MP/138
33.86
406
157
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
33.55
407
96
Janusz Starke
Zbigniew Zalesiński
0.5
0.5
LB
LB/265
32.90
408
372
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
32.42
409
117
Janusz Dudar
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LD
LD/48
32.05
410
218
Jarosław Roszczenko
Bogusław Kozakiewicz
3.0
1.5
PD
PD/81
30.53
411
270
Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PM
PM/299
30.44
412
308
Jolanta Trojanowska
Maria Kobyniewicz
0.5
0.5
SL
SL/106
27.67
Statystyka ośrodków...