Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 304: J. Wysocka - T. Owczarz, 4.5, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 9EW 4 HS DK-1 5086.41
1303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 10EW 7 HE CQ-4 4000.00
2315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 23NS 3 NTS D8+2 66036.80
2315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 24NS 4 HN DQ+1 45067.51
3295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 5EW 4 HN CK= 6201.02
3295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 6EW 6 S xS HK-4 80068.20
5314: A. Szatan - D. Szatan, 5.0, SL 25EW 1 NTN DJ= 9083.08
5314: A. Szatan - D. Szatan, 5.0, SL 26EW 3 NTN H7+2 6603.85
6311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 27NS 5 CE SA+1 42079.58
6311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 28NS 3 SE DA= 14021.37
7300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 17NS 2 HN HJ-1 5058.20
7300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 18NS 3 HE CJ-2 10065.64
8301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 21EW 2 NTW HQ+2 18023.47
8301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 22EW 4 HS S7-1 5048.98
9298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 19NS 3 SE H3-1 10064.10
9298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 20NS 3 CW HJ-1 10040.00
10308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 3NS 2 NTE HQ= 12055.10
10308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 4NS 3 NTN DA+1 63083.76
11312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 11EW 2 DW H9+1 11028.32
11312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 12EW 3 DN SK-1 10076.92
12313: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 15EW 5 C xN DA= 75010.21
12313: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 16EW 4 HS S9-3 15084.87
13306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 7NS 2 SN CJ= 11047.45
13306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 8NS 4 SE HA+1 45026.02
14309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 13EW 3 NTW CJ+2 66056.89
14309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 14EW 4 HW CK-1 5022.96
 +/-
 WYNIK47.72
 MIEJSCE264