Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 305: T. Tkaczyk - M. Pająk, 4.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 11NS 1 NTW S4+2 15052.30
1306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 12NS 1 NTS S4= 9052.56
2309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 17EW 2 NTS D5-1 5041.80
2309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 18EW 4 CN HA= 13021.80
3303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 13EW 3 NTW D2+1 63029.08
3303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 14EW 2 SW H3= 11036.22
4297: K. Anaszko - J. Rebajn, 7.0, SL 27NS 3 NTE SQ+4 52016.85
4297: K. Anaszko - J. Rebajn, 7.0, SL 28NS 2 SE DK= 11046.18
5295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 9EW 2 HS S8+2 17021.80
5295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 10EW 2 HE CQ+1 14026.28
7311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 1EW 3 NTE C5+1 43092.05
7311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 2EW 4 SS CK+1 65040.26
8317: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 3NS 1 NTE H3+1 12055.10
8317: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 4NS 2 NTS C9+1 15027.66
9300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 21NS 3 NTW HJ+1 43020.15
9300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 22NS 2 SE HK+2 17015.23
10301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 25EW 4 SS D3-1 5090.00
10301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 26EW 5 DS C3-1 10067.69
11298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 23NS 3 NTN HQ+4 72082.74
11298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 24NS 4 HN C3+2 48095.69
12308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 7NS 4 H xE CA-2 50083.67
12308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 8NS 4 SE HA-1 5095.15
13312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 15EW 5 CN DK= 60021.94
13312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 16EW 4 HS H9-3 15084.87
14296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 19EW 4 SE C5-2 20018.46
14296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 20EW 1 NTW D7= 9077.18
 +/-
 WYNIK50.49
 MIEJSCE196