Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
21163Wit Klapper
Piotr Stopa
21.0
13.0
SL
MP
MP/4060.6337
23170Zbigniew Przeginiak
Mirosław Sady
4.0
12.0
MPMP/4060.3836
48189Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4058.4625
50188Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
1.5
13.0
MPMP/4058.3924
53161Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4058.1923
54181Adam Krysa
Jacek Herman
11.0
11.0
PK
MP
MP/4058.1522
70187Maciej Kędzierski
Szymon Ostrowski
3.0
1.5
MP
DS
MP/4056.6416
82162Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4056.1210
88185Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MPMP/4055.969
96160Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4055.709
114166Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4055.047
122156Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4054.507
124186Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4054.357
152182Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4052.935
197165Bogusław Wardzała
Barbara Batkiewicz
7.0
9.0
MPMP/4050.491
208171Piotr Radzikowski
Mirosław Kołton
9.0
9.0
MPMP/4050.10
213175Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
4.0
1.0
MPMP/4049.93
237174Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4048.56
245183Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4048.27
248173Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MPMP/4048.10
256158Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4047.95
257155Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4047.94
262169Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4047.77
272176Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4047.17
283178Grzegorz Superson
Adam Cichoń
12.0
3.0
MPMP/4046.40
295179Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
7.0
MPMP/4045.87
311164Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/4045.13
333159Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4043.75
336180Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4043.50
345168Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4042.73
355167Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4041.94
360184Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
LU
MP
MP/4041.63
369177Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4040.64
373172Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MPMP/4040.25
406157Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MPMP/4033.55

Statystyka ośrodków...