Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 317: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1314: A. Szatan - D. Szatan, 5.0, SL 21EW 3 NTW HQ+1 43079.85
1314: A. Szatan - D. Szatan, 5.0, SL 22EW 3 SE C8= 14075.89
2306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 13NS 3 NTW HK+1 63070.92
2306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 14NS 4 HW CK= 42020.15
3309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 19EW 2 SE C5+1 14080.00
3309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 20EW 1 NTW D7= 9077.18
4303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 15EW 5 H xN DK-4 110093.88
4303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 16EW 4 SN CA-1 5038.46
5302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 1NS 2 NTE S5+1 15066.41
5302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 2NS 4 SS HA+1 65059.74
6295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 11EW 3 NTE S5= 40075.51
6295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 12EW 2 HS D8= 11026.67
8305: T. Tkaczyk - M. Pająk, 4.0, SL 3EW 1 NTE H3+1 12044.90
8305: T. Tkaczyk - M. Pająk, 4.0, SL 4EW 2 NTS C9+1 15072.34
9315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 5NS 2 SN CQ+1 14068.62
9315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 6NS 6 NT xE CA-1 20084.87
10300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 23NS 3 NTS DQ+2 66036.80
10300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 24NS 2 HN DQ+3 20018.53
11301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 27EW 3 NTE S6+3 49059.98
11301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 28EW 2 SE DK+1 14078.63
12298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 25NS 3 SS HQ= 14059.49
12298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 26NS 3 NTS H7+1 63081.28
13308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 9NS 2 HS S8= 11033.59
13308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 10NS 4 HE DK-1 10085.46
14312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 17EW 3 CN D6-1 5041.80
14312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 18EW 2 HE C4-1 5043.59
 +/-
 WYNIK60.56
 MIEJSCE22