Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 331: M. Bojanowski - S. Osadnik, 18.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1332: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 1NS 2 NTE S5+1 15066.41
1332: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 2NS 4 SN H4+1 65059.74
1332: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 3NS 3 NTE H3-1 10083.93
2330: A. Hermansdorfer - J. Radomski, 18.0, SL 4NS 3 NTN DA= 60052.79
2330: A. Hermansdorfer - J. Radomski, 18.0, SL 5NS 2 HN H4= 11038.27
2330: A. Hermansdorfer - J. Radomski, 18.0, SL 6NS 6 H xE CA-1 20084.87
3334: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 7NS 4 SN DK= 62091.33
3334: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 8NS 4 SE HA= 42063.52
3334: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 9NS 2 NTN D5+1 15072.31
4350: J. Radomski - L. Niemiec, 25.0, SL 10EW 4 HE DK+1 65085.20
4350: J. Radomski - L. Niemiec, 25.0, SL 11EW 1 NTW S5+2 15047.70
4350: J. Radomski - L. Niemiec, 25.0, SL 12EW 1 NTS D8-1 10076.92
5327: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 13EW 6 CE H7-1 1002.81
5327: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 14EW 4 HW CK-1 5022.96
5327: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 15EW 5 CN DA= 60021.94
6349: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 16NS 4 HS S9-3 15015.13
6349: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 17NS 2 NTS D5= 12082.05
6349: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 18NS 3 C xS C6= 67096.66
7335: Z. Hylaszek - Z. Sienicki, 20.0, SL 19NS 2 SE S4= 11039.49
7335: Z. Hylaszek - Z. Sienicki, 20.0, SL 20NS 1 NTW D7= 9022.82
7335: Z. Hylaszek - Z. Sienicki, 20.0, SL 21NS 6 SE CA-2 10094.90
8320: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 22EW 5 H xS H4-1 10061.68
8320: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 23EW 3 NTN HQ+4 72017.26
8320: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 24EW 2 HN D6+3 20081.47
9340: S. Fangor - A. Bartkowiak, 18.0, SL 25NS 2 SN H5= 11024.62
9340: S. Fangor - A. Bartkowiak, 18.0, SL 26NS 3 NTS S5-1 10032.31
9340: S. Fangor - A. Bartkowiak, 18.0, SL 27NS 3 NTE S6+3 49040.02
 +/-
 WYNIK54.78
 MIEJSCE116