Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 409: W. Wochna - F. Wnęk, 6.0, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1410: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 5NS 1 NTS C6= 9025.26
1410: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 6NS 6 HxW S7= 16606.67
2425: C. Niewadził - M. Winnicki, 0.0, NZ 25NS TD 60.00
2425: C. Niewadził - M. Winnicki, 0.0, NZ 26NS TD 60.00
3420: S. Jamka - W. Sirman, 2.5, ZP 21EW 3 NTW H8+2 46097.45
3420: S. Jamka - W. Sirman, 2.5, ZP 22EW 5 HxS C2= 6500.25
5412: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 15NS 5 CxN S5= 75089.79
5412: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 16NS 2 SN H7+2 17083.59
5418: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ 29NS 6 HxN HA-1 2009.17
5418: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ 30NS 3 HE CA+1 17086.12
6414: A. Pożerski - W. Morawski, 8.0, ZP 13NS 3 NTW CJ+2 66043.11
6414: A. Pożerski - W. Morawski, 8.0, ZP 14NS 4 HW CK= 42020.15
6415: J. Klimowski - P. Wilczok, 7.0, ZP 23EW 5 CS DK+2 64077.16
6415: J. Klimowski - P. Wilczok, 7.0, ZP 24EW 4 HN DQ+1 45032.49
7422: P. Dickert - A. Stępień, 2.0, ZP/NZ 11NS 3 NTW CT= 40024.49
7422: P. Dickert - A. Stępień, 2.0, ZP/NZ 12NS 1 NTN S6= 9052.56
7413: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 27EW 5 CW SA+1 42020.42
7413: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 28EW 3 DxS HK-1 20098.35
8406: K. Lipowski - B. Trun, 8.0, ZP 7NS 2 SN CJ+2 17077.04
8406: K. Lipowski - B. Trun, 8.0, ZP 8NS 4 SE H4= 42063.52
8417: J. Tymińska - J. Świętoń, 0.0, NZ 19EW 3 SE H3-1 10035.90
8417: J. Tymińska - J. Świętoń, 0.0, NZ 20EW 2 SS S9+3 20010.77
9408: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ 9EW 2 HS DQ= 11066.41
9408: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ 10EW 4 HE DK= 62054.34
10421: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 17EW 3 NTS D5-1 5041.80
10421: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 18EW 2 HE DA+1 14072.56
 +/-
 WYNIK50.36
 MIEJSCE199