Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 299: P. Kamiński - M. Zarębski, 9.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 5NS 2 SN CK= 11038.27
1300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 6NS 5 HW S5+1 68043.33
2301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 9EW 3 HS DK+1 17021.80
2301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 10EW 5 HE CQ-1 10014.54
3298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 7NS 2 SN HK+1 14063.26
3298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 8NS 2 NTE H4+3 21077.55
4308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 19NS 3 NTW H8-4 40096.41
4308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 20NS 2 SS HA+1 14062.82
5312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 27EW 4 HW SA+1 45036.10
5312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 28EW 2 SE DA= 11053.82
6315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 3EW 2 SW HK+3 20085.20
6315: A. Bakalarz - M. Dominik, 8.5, SL/MP 4EW 3 NTN DK+1 63016.24
7306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 23NS 3 NTS DK+2 66036.80
7306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 24NS 4 HN C3+1 45067.51
8309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 1EW 3 NTE C5= 40075.90
8309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 2EW 4 SS S3+1 65040.26
9303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 25EW 3 SS HQ= 14040.51
9303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 26EW 3 S xE CK-2 50038.97
10296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 11NS 3 SN D5-2 10077.04
10296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 12NS 2 HS D8= 11073.33
11295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 21EW 3 NTW HQ= 40041.84
11295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 22EW 4 S xE HK-1 20014.47
13302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 13EW 4 SE H10-1 1002.81
13302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 14EW 4 HW CK= 42079.85
14310: J. Suchy - A. Fedko, 0.5, SL 15NS 5 CN DK-1 10055.61
14310: J. Suchy - A. Fedko, 0.5, SL 16NS 4 HS D6-1 5061.54
 +/-
 WYNIK50.61
 MIEJSCE193