Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 316: A. Kocurek - T. Kocurek, 2.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2313: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 19EW 4 SE C5-2 20018.46
2313: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 20EW 4 CW S2-2 20010.77
3296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 21NS 3 NTW HQ= 40058.16
3296: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL 22NS 3 HS C2= 14079.70
4300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 11NS 3 DW C10+1 13064.29
4300: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 12NS 2 CS S4-1 10023.08
5301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 15EW 4 H xN DK-5 140097.96
5301: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 16EW 3 HS S9-2 10061.28
6298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 13NS 3 NTW CJ= 60088.52
6298: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 14NS 4 HW CK-2 10092.86
7308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 25NS 4 H xW C8-1 20097.18
7308: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 26NS 3 HN SQ= 14059.23
8312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 5EW 3 CW D3-5 2504.08
8312: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 6EW 4 HW D10= 62040.51
9302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 9EW 2 HS S10+1 14041.80
9302: B. Mojżesz - J. Ujma, 17.0, SL/SW 10EW 4 HE CQ= 62054.34
10306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 1NS 3 NTE HK= 40024.10
10306: T. Szendzielarz - Z. Mańdok, 10.0, SL 2NS 4 SS HA+1 65059.74
11309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 7EW 4 S xN HK= 7900.77
11309: M. Gacek - J. Kozula, 7.0, SL 8EW 4 SE C2+1 45073.98
12303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 3EW 3 SW CJ+1 17072.96
12303: L. Zieliński - J. Hamryszak, 5.5, SL 4EW 4 HN DK-2 20097.97
13311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 17NS 3 NTS D2-1 5058.20
13311: M. Bakalarski - P. Vinci, 3.0, SL 18NS 4 CN HA= 13078.20
14295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 27EW 4 HE SA+1 45036.10
14295: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 28EW 1 NTE H2= 9039.82
 +/-
 WYNIK55.16
 MIEJSCE108