Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 października 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 240: Z. Wilisowski - T. Urbanek, 10.0, PK, PK/51

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: B. Ortyl - J. Matelowski, 3.0, -/PK 1NS 3 DE S6= 11087.43
1229: B. Ortyl - J. Matelowski, 3.0, -/PK 2NS 4 SS D8+1 65059.74
1229: B. Ortyl - J. Matelowski, 3.0, -/PK 3NS 3 NTE HQ-1 10083.93
2230: A. Stasiński - Z. Żuber, 8.0, PK 4NS 2 D xE D8-3 80096.70
2230: A. Stasiński - Z. Żuber, 8.0, PK 5NS 3 NTS C7-2 2006.63
2230: A. Stasiński - Z. Żuber, 8.0, PK 6NS 6 S xS HK-4 80031.80
3231: T. Chmielowiec - J. Turecki, 8.0, PK 7NS 2 SN CJ+2 17077.04
3231: T. Chmielowiec - J. Turecki, 8.0, PK 8NS 4 SE C2+1 45026.02
3231: T. Chmielowiec - J. Turecki, 8.0, PK 9NS 2 HS S10+2 17078.20
4232: Z. Niziołek - J. Gąsiorek, 5.0, PK 10NS 4 HE CQ+1 65014.80
4232: Z. Niziołek - J. Gąsiorek, 5.0, PK 11NS 1 NTW C10+5 24034.95
4232: Z. Niziołek - J. Gąsiorek, 5.0, PK 12NS 2 NTE DQ+1 15010.26
5233: S. Malinowski - M. Michalski, 10.0, PK 13NS 3 NTW D2+3 69016.58
5233: S. Malinowski - M. Michalski, 10.0, PK 14NS 4 HW CK= 42020.15
5233: S. Malinowski - M. Michalski, 10.0, PK 15NS 5 C xN DA-1 20042.60
6234: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 16NS 4 HS S9-3 15015.13
6234: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 17NS 3 NTS D5-1 5058.20
6234: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 18NS 2 HE C4-1 5056.41
7235: R. Piechota - M. Rojkowicz, 10.0, PK 19NS 2 SE C10= 11039.49
7235: R. Piechota - M. Rojkowicz, 10.0, PK 20NS 3 SS CK= 14062.82
7235: R. Piechota - M. Rojkowicz, 10.0, PK 21NS 3 NTW HQ+1 43020.15
8236: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 22NS 4 S xE HA-1 20085.53
8236: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 23NS 2 CS DQ+4 1707.36
8236: M. Hocaniuk - S. Pruś, 9.0, PK 24NS 2 HN DQ+3 20018.53
9237: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 25NS 3 SS HQ= 14059.49
9237: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 26NS 3 NTS H7+1 63081.28
9237: J. Lipior - T. Mazur, 9.0, PK 27NS 4 HW DJ+2 48058.20
10238: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 28NS 2 SE DA-1 5068.45
10238: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 29NS 5 S xW HK-3 80042.15
10238: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 30NS 4 HE S7= 42045.29
 +/-
 WYNIK46.84
 MIEJSCE277