Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
176Krzysztof Staśkiewicz
Zenon Wierzbicki
2.5
5.0
WP
LD
WP/24465.4414
218Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28262.3514
374Adam Peszke
Lidia Gapińska
5.0
1.5
WPWP/24461.0513
477Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPWP/24460.6712
534Marek Kiepura
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4060.2112
650Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4059.7211
780Jan Borychowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/24459.5810
852Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4058.6310
964Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24458.589
1059Tomasz Mazur
Andrzej Janda
4.0
5.0
PKPK/5157.398
112Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
0.0
1.0
LBLB/28556.968
1283Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24456.887
1386Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24456.806
1437Łukasz Baniak
Anna Burda
1.5
2.5
MPMP/4056.796
1538Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4056.375
1649Marcin Wilczyński
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MPMP/4056.304
1725Jacek Młyńczyk
Zbigniew Przeginiak
13.0
4.0
MPMP/4056.174
1851Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4056.083
1956Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5155.943
2073Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/24455.863
2112Hubert Kędziorek
Sławomir Rokicki
1.5
2.5
MAMA/28255.783
2216Jerzy Olszewski
Dariusz Węgrowicz
2.0
5.0
MAMA/28255.683
2366Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.0
WPWP/24455.633
2475Andrzej Pietrkiewicz
Rafał Szymański
5.0
5.0
WPWP/24455.433
2510Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LBLB/28554.972
2629Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/4054.972
2781Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/24454.652
2853Bogusław Wardzała
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4053.502
2927Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4053.062
3070Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24452.992
313Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBLB/28552.942
3223Wit Klapper
Grzegorz Latała
21.0
3.0
SL
MP
MP/4052.162
3348Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4052.042
3468Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24451.821
354Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0
LBLB/28551.751
3624Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4051.671
3754Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4051.571
3872Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24451.261
3928Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4051.161
4043Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
21.0
21.0
MP
SL
MP/4051.111
4160Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
3.0
PKPK/5151.091
4269Janusz Suszczyński
Lidia Suszczyńska
4.0
0.0
WPWP/24450.971
4332Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4050.91
447Ryszard Chmiel
Zygmunt Sanocki
9.0
5.0
LBLB/28550.88
4544Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4050.86
4640Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4050.63
475Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
5.0
LBLB/28550.56
4830Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4050.15
499Andrzej Łagosz
Adam Małecki
11.0
5.0
LBLB/28550.14
5055Izabella Klar
Jerzy Matelowski
2.5
3.0
PKPK/5149.37
5139Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.5
2.0
MPMP/4049.17
5221Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
4.0
4.0
MPMP/4048.39
5357Marek Szczudło
Jacek Gąsiorek
2.5
2.5
PKPK/5148.25
5414Antoni Frączek
Jan Jaworski
1.5
0.5
MAMA/28248.10
5541Jan Skuciński
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4047.98
5646Krzysztof Skąpski
Jan Skąpski
3.0
3.0
MP
WM
MP/4047.91
5719Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4047.77
5842Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4047.65
5933Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4047.07
601Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
4.0
LBLB/28546.55
618Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
9.0
4.0
LBLB/28545.90
6231Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MPMP/4044.73
6379Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WPWP/24444.68
6426Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4044.60
6562Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24444.40
6671Paweł Biś
Maciej Masłowski
1.5
2.0
WPWP/24443.70
6785Michał Pilawski
Łukasz Bielejewski
1.0
1.5
WPWP/24443.69
6820Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4043.38
6915Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/28243.03
7082Piotr Czarnecki
Hanna Derdowska-Zimpel
2.0
1.0
WPWP/24442.83
7113Magdalena Bykowska
Jacek Leśniewski
0.0
0.0
MA/28242.57
7222Bartosz Wolak
Gabriela Kisielewska
1.5
1.0
MPMP/4042.57
7317Barbara Leśniewska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28242.48
7436Paweł Skałacki
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4042.02
7558Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5141.96
7663Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24441.30
7735Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4041.11
7867Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24439.87
796Janusz Sidelnik
Bogdan Tropak
3.0
3.0
LBLB/28539.36
8047Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4036.93
8165Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24436.89
8278Alina Wojcieszyńska
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/24434.77
8345Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4034.68
8461Krzysztof Galubiński
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/24433.59

Statystyka ośrodków...