Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: A. Jezioro - J. Michałek, 42.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
152: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 DN HJ= 11055.00
152: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 4 SxN CT-3 8005.00
152: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP NS 3 NTE D3+1 43035.00
253: B. Wardzała - T. Biernat, 19.0, MP EW 2 HN S3+1 14043.75
253: B. Wardzała - T. Biernat, 19.0, MP EW 3 NTW HJ-1 5056.25
253: B. Wardzała - T. Biernat, 19.0, MP EW 3 HS H5-1 10071.25
223: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 3 CN HJ-4 20095.00
223: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 1 NTN H4+2 15066.25
223: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 3 NTE D4+1 43081.25
320: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 SN DA= 62041.25
320: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 DN S6= 9056.25
320: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 6 NTE D6= 144091.00
350: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 3 SN CA= 14045.00
350: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 2 SxN HJ+1 8700.00
350: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 4 SS CA+1 65035.00
528: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 3 SN S5= 14043.75
528: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 3 SxN DT-3 5008.75
528: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 2 HN H6+1 14092.50
537: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 4 HN D4= 42042.50
537: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 3 NTxE H2+1 9500.00
537: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 2 SN HK-1 5032.33
725: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 3 NTS D4= 40056.41
725: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 3 NTN HQ+2 66056.41
725: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 4 DxN SK-7 1700100.00
826: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 2 CxN HT-1 20077.50
826: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 3 HN HJ+1 17040.00
826: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 4 SS CA= 42052.50
 +/-
 WYNIK51.11
 MIEJSCE40