Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 61: K. Galubiński - H. Duszyński, 6.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 3 NTN SQ+1 43067.94
162: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 3 NTS HQ+3 69080.75
286: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP NS 3 NTW S8+2 66032.50
286: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP NS 3 NTW CQ= 6003.75
385: M. Pilawski - Ł. Bielejewski, 2.5, WP NS 2 HS C7+1 14020.00
385: M. Pilawski - Ł. Bielejewski, 2.5, WP NS 5 D xS CK= 55077.50
483: J. Lubczyński - P. Fiebig, 7.5, WP NS 4 SS DA= 62058.75
483: J. Lubczyński - P. Fiebig, 7.5, WP NS 2 DN S6= 9043.75
581: T. Dziadykiewicz - T. Powęzka, 3.0, WP NS 3 NTE H6+2 66084.59
581: T. Dziadykiewicz - T. Powęzka, 3.0, WP NS 4 SN CK-1 10010.00
679: J. Wędrychowicz - J. Bajka, 17.0, WP NS 3 S xS DA-3 5008.75
679: J. Wędrychowicz - J. Bajka, 17.0, WP NS 3 HS SK-1 10056.25
777: W. Kwiatkowski - P. Weymann, 23.0, WP NS 3 HN S5= 14056.25
777: W. Kwiatkowski - P. Weymann, 23.0, WP NS 3 SW HJ= 1408.75
874: A. Peszke - L. Gapińska, 6.5, WP NS 4 HS D6-2 2003.75
874: A. Peszke - L. Gapińska, 6.5, WP NS 3 NTS HQ-3 15010.00
972: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP NS 3 S xW DK-1 1005.00
972: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP NS 3 NTW D4+1 43018.75
1070: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 6.0, WP EW 4 SN CA= 42017.50
1070: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 6.0, WP EW 3 H xW SA-2 5005.00
1168: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 4 SS CA+1 65035.00
1168: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 3 DS DJ= 11045.00
1266: Z. Banecki - M. Węglewska, 5.0, WP EW 4 HW DK-4 40011.25
1266: Z. Banecki - M. Węglewska, 5.0, WP EW 3 NTE D8= 40028.75
1364: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP EW 5 D xW HA-3 8006.25
1364: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP EW 3 NTW C3= 60077.50
 +/-
 WYNIK33.59
 MIEJSCE84