Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
534Marek Kiepura
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4060.2112
650Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4059.7211
852Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4058.6310
1437Łukasz Baniak
Anna Burda
1.5
2.5
MPMP/4056.796
1538Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4056.375
1649Marcin Wilczyński
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MPMP/4056.304
1725Jacek Młyńczyk
Zbigniew Przeginiak
13.0
4.0
MPMP/4056.174
1851Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4056.083
2629Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/4054.972
2853Bogusław Wardzała
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4053.502
2927Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4053.062
3223Wit Klapper
Grzegorz Latała
21.0
3.0
SL
MP
MP/4052.162
3348Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4052.042
3624Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4051.671
3754Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4051.571
3928Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4051.161
4043Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
21.0
21.0
MP
SL
MP/4051.111
4332Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4050.91
4544Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4050.86
4640Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4050.63
4830Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4050.15
5139Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.5
2.0
MPMP/4049.17
5221Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
4.0
4.0
MPMP/4048.39
5541Jan Skuciński
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4047.98
5646Krzysztof Skąpski
Jan Skąpski
3.0
3.0
MP
WM
MP/4047.91
5719Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4047.77
5842Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4047.65
5933Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4047.07
6231Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MPMP/4044.73
6426Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4044.60
6820Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4043.38
7222Bartosz Wolak
Gabriela Kisielewska
1.5
1.0
MPMP/4042.57
7436Paweł Skałacki
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4042.02
7735Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4041.11
8047Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4036.93
8345Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4034.68

Statystyka ośrodków...