Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: A. Lenda - J. Pasich, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
640: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 3 NTN SJ= 40043.59
640: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 3 NTS S5+3 69080.75
640: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 3 NTW S8+2 66032.50
641: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 5 HW S3-4 40091.25
641: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 3 HS SA+1 17060.00
641: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 5 SS S5-1 5011.25
625: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 4 SN CK-1 10090.00
625: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 4 HE CJ= 42062.50
625: J. Młyńczyk - Z. Przeginiak, 17.0, MP EW 4 SxE HK-1 10016.25
650: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 3 SxE CQ= 730100.00
650: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 4 SW HJ-2 10020.00
650: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP EW 3 DxE HA-2 3000.00
747: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP EW 2 SN C8+2 17081.25
747: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP EW 3 DN S6= 11033.75
747: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP EW 3 NTE SJ+3 69038.47
844: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 2 HE DA-2 20086.25
844: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 NTS H3+1 43088.75
844: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 NTW D3= 40046.25
829: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 3 NTS H2-2 10010.00
829: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 2 SN C7-1 10045.00
829: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 3 NTE C8+1 43035.00
1041: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 5 DxW HA-4 110097.50
1041: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 3 NTE C3= 60022.50
1041: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 3 HxW C3-1 10065.91
1121: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 4 SN CA-1 5022.50
1121: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 2 SN HJ+1 14048.75
1121: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 4 SS CK+1 65065.00
 +/-
 WYNIK51.67
 MIEJSCE36