Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 69: J. Suszczyński - L. Suszczyńska, 4.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
170: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 6.0, WP NS 6 NTE H6-1 10094.84
170: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 6.0, WP NS 2 SN HJ+1 14043.75
268: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP NS 6 DW S8-1 5070.00
268: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP NS 1 NTW H4+2 15021.25
366: Z. Banecki - M. Węglewska, 5.0, WP NS 2 HN S3+2 17091.25
366: Z. Banecki - M. Węglewska, 5.0, WP NS 3 SW D4-1 5043.75
464: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP NS 2 HS C2= 11068.75
464: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP NS 3 SN HA-1 5038.75
562: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 1 NTN H4+3 18043.75
562: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 3 NTW C7= 40046.25
686: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP NS 4 SN HQ= 42082.50
686: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP NS 1 SN D3+3 17072.50
785: M. Pilawski - Ł. Bielejewski, 2.5, WP NS 5 SS CA= 65065.00
785: M. Pilawski - Ł. Bielejewski, 2.5, WP NS 3 NTN H3-2 10010.00
883: J. Lubczyński - P. Fiebig, 7.5, WP NS 2 SN C7-1 10045.00
883: J. Lubczyński - P. Fiebig, 7.5, WP NS 3 NTE D8+2 4605.00
981: T. Dziadykiewicz - T. Powęzka, 3.0, WP NS 4 HS C4-1 508.75
981: T. Dziadykiewicz - T. Powęzka, 3.0, WP NS 4 SW CQ-1 10066.25
1079: J. Wędrychowicz - J. Bajka, 17.0, WP EW 3 NTN DJ= 40056.41
1079: J. Wędrychowicz - J. Bajka, 17.0, WP EW 3 NTN HJ+2 66056.41
1177: W. Kwiatkowski - P. Weymann, 23.0, WP EW 3 NTW S8+2 66067.50
1177: W. Kwiatkowski - P. Weymann, 23.0, WP EW 5 DE C2-3 30018.75
1274: A. Peszke - L. Gapińska, 6.5, WP EW 3 HS HJ+1 17040.00
1274: A. Peszke - L. Gapińska, 6.5, WP EW 4 SS CK= 42052.50
1372: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP EW 4 SN SJ= 62041.25
1372: M. Winkler - G. Winkler, 1.0, WP EW 3 HN C3-1 5075.00
 +/-
 WYNIK50.97
 MIEJSCE42