Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 2 SxE DA-3 50089.72
137: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 5 CS SA= 60016.69
137: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 3 NTE C6+2 66032.50
154: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 2 CxN HT-1 20022.50
154: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 4 HS C3= 62095.00
154: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 4 HE DK= 6201.25
930: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 4 SS DA= 62041.25
930: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 1 HS HT+1 11033.75
930: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 3 NTE H6+2 66015.41
1346: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 4 SN CK-1 10090.00
1346: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 3 NTW C6+1 43067.50
1346: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 4 HS CK-1 10043.75
1420: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 HN DA+1 1708.75
1420: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 NTW D4-2 10020.00
1420: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 HS C6-1 10071.25
1439: E. Somogyi - W. Skoś, 3.5, MP EW 3 CxS HQ-3 500100.00
1439: E. Somogyi - W. Skoś, 3.5, MP EW 3 HxE DJ-4 8000.00
1439: E. Somogyi - W. Skoś, 3.5, MP EW 4 HE CK-1 5023.75
1441: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 4 SN HQ-1 5022.50
1441: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 2 CxW SA= 18010.00
1441: J. Skuciński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 4 SS CK= 62015.00
1431: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP EW 4 HS C4= 42057.50
1431: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP EW 3 NTW H2+1 63095.00
1431: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP EW 2 HW C2-1 5051.77
1547: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 3 NTS S5= 40091.25
1547: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 2 SN H7= 11073.75
1547: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 3 NTW CQ-1 50100.00
 +/-
 WYNIK47.77
 MIEJSCE57