Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
138: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW 4 SS DA= 62041.25
138: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW 3 SN C3-1 5075.00
138: K. Ciborowski - M. Kędzierski, 14.0, MP EW TD 60.00
123: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 3 SN HJ-1 10090.00
123: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 5 NTE D4= 46081.25
123: W. Klapper - G. Latała, 24.0, SL/MP EW 4 SE HK-1 5025.00
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP NS 2 SW CK= 1100.00
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP NS 2 SN D3= 11073.75
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP NS 3 NTE C8+1 43035.00
534: M. Kiepura - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 5 HxE SK-3 8001.25
534: M. Kiepura - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 2 SN D5= 11072.50
534: M. Kiepura - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 4 SS CA+1 65035.00
654: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 3 HxE H5-3 80098.75
654: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 2 NTN H4+1 15033.75
654: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 4 HE CK-1 5076.25
721: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 2 HN S3+2 17091.25
721: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 4 SW HJ-1 5043.75
721: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP NS 2 SxE HK-1 10051.25
729: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 4 HS C4-1 508.75
729: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 4 SW CQ-1 10066.25
729: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP NS 3 HW C2-1 5048.23
1432: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 SxE DA-2 30075.63
1432: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 4 SS HQ-3 30099.97
1432: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 NTW C4+2 66067.50
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 4 DE C9-1 10036.25
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 4 HS HJ= 6205.00
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 5 SxS CK= 65012.50
 +/-
 WYNIK52.04
 MIEJSCE33