Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
236: P. Skałacki - W. Gąssowski, 19.0, MP NS 3 NTN DJ= 40043.59
236: P. Skałacki - W. Gąssowski, 19.0, MP NS 3 NTS S6+3 69080.75
236: P. Skałacki - W. Gąssowski, 19.0, MP NS 4 SW D5+1 65063.75
237: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 2 CxN HT-1 20022.50
237: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 2 HS S2+2 17060.00
237: Ł. Baniak - A. Burda, 4.0, MP NS 5 HxE DK-1 20025.00
343: A. Jezioro - J. Michałek, 42.0, MP/SL NS 4 SN DA= 62058.75
343: A. Jezioro - J. Michałek, 42.0, MP/SL NS 2 DN S6= 9043.75
343: A. Jezioro - J. Michałek, 42.0, MP/SL NS 6 NTE D6= 14409.00
952: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 4 SN HJ= 62011.25
952: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 4 NTE C3+1 46081.25
952: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 4 SxE C3-1 10016.25
1054: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 3 NTS S5-1 5025.00
1054: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 2 CS H9-3 30020.00
1054: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 3 NTE D8+1 43035.00
1240: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 4 SN CA-1 5022.50
1240: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 3 SxN HJ-1 2005.00
1240: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 4 SS CK+1 65065.00
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 3 HN DA+1 17091.25
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 3 NTW D4-2 10080.00
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 2 HS C6-1 10028.75
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 2 DN HA+2 13020.00
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 1 NTxW DA= 180100.00
1533: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 3 NTW D9+1 43081.25
1546: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 5 SxE HA-5 14000.00
1546: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 3 NTW C6= 60077.50
1546: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 4 HxW D3-2 3004.05
 +/-
 WYNIK43.38
 MIEJSCE68