Turniej na maksy

Środa, 30 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: E. Somogyi - W. Skoś, 3.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
321: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP EW 3 NTS D3-1 5094.84
321: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP EW 3 NTS HQ+2 66056.41
321: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP EW 4 NTW S8= 63028.75
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP EW 4 SN H4= 62011.25
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP EW 3 NTW S7-1 5030.00
349: M. Wilczyński - G. Superson, 16.0, MP EW 3 HS SK-1 10043.75
422: B. Wolak - G. Kisielewska, 2.5, MP EW 3 DE C2-1 10036.25
422: B. Wolak - G. Kisielewska, 2.5, MP EW 3 HS S2= 14080.00
422: B. Wolak - G. Kisielewska, 2.5, MP EW 4 SS CK= 42052.50
527: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 3 SE CQ= 14013.75
527: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 3 HE D6= 1408.75
527: T. Garbacik - A. Brodowski, 13.0, MP NS 4 HS D2-2 2003.75
828: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 3 SS DQ+1 17081.25
828: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 2 DN S7+1 11033.75
828: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 3 NTE SJ+3 69038.47
1242: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 SxW HK-2 50081.25
1242: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 SE D2-1 10066.25
1242: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 1 NTW D2= 9021.72
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 3 CxS HQ-3 5000.00
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 3 HxE DJ-4 800100.00
1419: J. Barczyk - R. Cieślik, 10.0, MP NS 4 HE CK-1 5076.25
1646: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 3 SN CA+2 20028.75
1646: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 2 SE H4-4 4007.50
1646: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 3 NTS C5-1 10098.75
1645: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 1 NTN C2+1 12067.50
1645: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 2 SN H7= 11073.75
1645: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 2 NTE ST+1 15092.50
 +/-
 WYNIK49.17
 MIEJSCE51