Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 17NS 4 HN C5+1 45095.65
113: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 18NS 3 NTW HQ+2 46018.04
214: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 19NS 4 SN HJ+1 45071.19
214: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 20NS 4 HS S9= 62077.95
315: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 21NS 3 HE C7-1 5074.78
315: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 22NS 5 DxS S2-2 3002.38
416: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 23NS 3 CS S9= 11074.56
416: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 24NS 4 HW DA= 42045.67
517: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 25NS 3 HxW S7= 7300.00
517: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 26NS 4 HE CJ+1 65076.62
618: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 1NS 4 HxN H5-5 11000.44
618: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 2NS 4 HN C9+1 65033.84
719: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 3NS 3 SxW HQ= 7303.28
719: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 4NS 3 CE SQ+3 17083.91
820: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 5NS 4 HS DA= 62021.52
820: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 6NS 2 HN ST-1 5061.18
921: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 7NS 6 CN SK+1 139018.20
921: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 8NS 4 SE HA+2 48026.30
109: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 9NS 2 HE CQ-2 20083.40
109: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 10NS 3 SS DA= 14062.66
1110: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 11NS 6 NTN D6= 99099.56
1110: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 12NS 2 CxE SA-2 30081.88
1211: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 13NS 4 HS CA= 62040.39
1211: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 14NS 3 SW DK+2 20065.35
1312: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 15NS 3 HN SA-2 20020.74
1312: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 16NS 1 SxE D9-2 50098.03
 +/-
 WYNIK51.45
 MIEJSCE199