Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 7EW 6 NTN S5+1 147056.58
127: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 8EW 3 HxS S8-4 80096.96
212: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 11NS 4 SN CK+1 45027.29
212: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 12NS 2 SE D4-3 15075.54
314: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 17NS 3 NTN S9-3 15010.87
314: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 18NS 3 NTE H5+2 46018.04
424: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 23EW 3 CS S9= 11025.44
424: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 24EW 4 HW DA= 42054.33
518: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 21EW 2 HE C7+2 17079.13
518: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 22EW 1 NTW C7= 9076.19
620: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 19EW 6 CxW DA-1 20062.90
620: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 20EW 3 NTS S9-1 10066.59
723: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 5NS 4 HS D4+1 65039.13
723: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 6NS 2 HN ST-1 5061.18
830: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 15EW 1 NTE D2= 9040.83
830: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 16EW 3 NTS HT+1 43022.71
926: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 1NS 3 NTW H6-1 5078.41
926: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 2NS 4 NTS C4+3 72075.54
1022: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 13NS 4 HS CA= 62040.39
1022: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 14NS 4 SxW DK= 5904.17
1125: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 9EW 3 NTN C3-2 10075.98
1125: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 10EW 4 SxS S6-1 20073.58
1229: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 25EW 043.51
1229: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 26EW 4 HE CJ+1 65023.38
1328: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 3NS 4 HN C7-1 5056.33
1328: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 4NS 3 NTW S9+3 69035.44
 +/-
 WYNIK50.79
 MIEJSCE222