Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
130: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 1EW 3 NTE HK+2 46086.34
130: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 2EW 6 DS CA= 137012.01
226: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 13NS 4 HS DA= 62040.39
226: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 14NS 4 DS SA-2 10089.91
322: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 25NS 056.49
322: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 26NS 6 HE CJ-1 10098.27
425: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 21EW 3 SN HA-1 10034.13
425: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 22EW 4 HW C7-2 20029.00
529: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 11EW 4 SS CA+1 45072.71
529: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 12EW 3 NTS C2-2 20094.54
628: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 15NS 2 DS HJ= 9084.93
628: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 16NS 3 HxW DK-2 50098.03
727: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 19EW 4 SN HJ= 42054.61
727: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 20EW 3 NTS S9-1 10066.59
818: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 23NS 3 CS S9-1 10037.83
818: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 24NS 4 HW SQ-1 5084.42
920: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 3NS 5 HxS SA-3 5006.55
920: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 4NS 5 CE SQ+1 62079.13
1024: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 9EW 2 HE CQ-2 20016.60
1024: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 10EW 3 SS DA= 14037.34
1111: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 7EW 7 NTN DT= 222014.04
1111: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 8EW 4 HxS S8-4 80096.96
1213: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 5EW 3 NTS D4+2 66052.61
1213: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 6EW 2 NTN DT-3 15086.40
1323: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 17NS 3 NTS D6-1 5041.30
1323: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 18NS 3 NTE S5= 40079.35
 +/-
 WYNIK59.63
 MIEJSCE34