Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 5NS 4 HS CJ+2 68066.30
128: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 6NS 2 NTS C5-4 2003.95
227: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 9EW 3 DN S8-2 10075.98
227: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 10EW 4 HE SA= 62092.57
313: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 13NS 2 HS DA+2 1707.43
313: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 14NS 5 DxN HA-2 30055.48
415: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 19NS 5 SN C3= 45071.19
415: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 20NS 5 HN C4-1 10033.41
524: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 25EW 3 HxW S7= 730100.00
524: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 26EW 4 HE CJ+1 65023.38
619: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 23EW 3 CS S9= 11025.44
619: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 24EW 4 HW C6= 42054.33
721: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 21EW 4 HE D4-2 10011.74
721: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 22EW 3 NTE D3-3 30010.17
823: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 7NS 6 CN S4+1 139018.20
823: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 8NS 3 SE HA+2 20068.04
930: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 17EW 2 HN CT+2 17038.70
930: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 18EW 3 NTW H7+2 46081.96
1026: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 3NS 4 HS SA-2 10029.04
1026: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 4NS 3 NTW S2+1 63075.87
1122: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 15NS 3 CN HA-2 20020.74
1122: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 16NS 2 CN SQ+1 11018.34
1225: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 11EW 4 SN H6+2 48035.81
1225: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 12EW 3 NTS SQ-2 20094.54
1329: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 1EW 3 NTW HQ-1 5021.59
1329: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 2EW 6 NTS SJ-1 10089.30
 +/-
 WYNIK47.06
 MIEJSCE326