Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 21NS 3 HE C7-1 5074.78
122: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 22NS 3 DxS S4+1 57099.78
225: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 17EW 3 NTN S9-1 5058.70
225: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 18EW 1 SxS D9-1 20015.22
329: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 7EW 6 NTN H6+1 147056.58
329: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 8EW 3 SE CK+1 17026.96
428: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 11NS 5 SN CK= 45027.29
428: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 12NS 2 NTS C5= 12061.57
527: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 15EW 2 NTE H4= 12064.85
527: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 16EW 2 NTN CJ+1 15061.79
616: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 19NS 6 CxW DA-1 20037.10
616: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 20NS 3 NTS S9-1 10033.41
718: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 25NS 3 HW DA= 1408.01
718: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 26NS 4 HE CJ+1 65076.62
824: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 5EW 4 HS DA= 62078.48
824: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 6EW 2 HN ST-1 5038.82
99: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 3EW 5 HxS SA-3 50093.45
99: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 4EW 5 CE SQ+1 62020.87
1011: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 1EW 3 NTW HA-1 5021.59
1011: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 2EW 6 HN CT-2 20097.16
1123: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 13NS 4 HS CA= 62040.39
1123: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 14NS 5 SW DK-1 5094.52
1230: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 23EW 3 CS HK= 11025.44
1230: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 24EW 4 HW D3-1 5015.58
1326: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 9NS 2 HE CQ-2 20083.40
1326: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 10NS 4 SS S6-2 20026.42
 +/-
 WYNIK51.49
 MIEJSCE197