Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
126: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 11NS 4 SN CK+1 45027.29
126: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 12NS 3 NTS SQ-2 2005.46
222: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 23NS 3 CS S9-1 10037.83
222: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 24NS 4 HW SQ= 42045.67
325: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 19EW 4 SN HJ+1 45028.81
325: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 20EW 4 HN C4= 62022.05
429: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 9EW 3 NTN C3-1 5061.13
429: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 10EW 4 SS S6-2 20073.58
528: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 13NS 4 HN DJ= 62040.39
528: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 14NS 4 SW DA= 42037.28
627: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 17EW 3 NTS D8-3 15089.13
627: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 18EW 3 NTW H3+2 46081.96
717: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 21NS 4 HE D4-2 10088.26
717: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 22NS 3 NTE D3-3 30089.83
819: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 1NS 3 NTE ST+1 43020.05
819: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 2NS 3 NTS C4+4 72075.54
924: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 7EW 6 CN SK+1 139081.80
924: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 8EW 4 SE HA+2 48073.70
1010: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 5EW 3 NTS SQ+2 66052.61
1010: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 6EW 3 NTN D6-2 10065.79
1112: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 3EW 4 HS SA-2 10070.96
1112: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 4EW 6 NTW ST= 144095.65
1223: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 15NS 3 NTW DJ-2 10091.48
1223: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 16NS 2 SS HA= 11018.34
1330: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 25EW 2 CW S7-1 10030.95
1330: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 26EW 3 NTW CK-1 1001.73
 +/-
 WYNIK54.13
 MIEJSCE122