Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
125: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 15EW 3 NTxW CQ-1 1008.52
125: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 16EW 3 NTN SQ+1 43022.71
229: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 5EW 4 HS SQ+1 65060.87
229: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 6EW 4 CxW H9-1 2003.29
328: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 9NS 3 HW C6-2 20083.40
328: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 10NS 4 SxS S6= 79094.54
427: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 13EW 4 HS CA+1 65016.60
427: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 14EW 4 SW DA+1 45084.65
515: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 17NS 3 NTS H8+2 46099.13
515: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 18NS 3 NTE S5+1 43054.13
617: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 23NS 3 CS S9= 11074.56
617: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 24NS 4 HW C6= 42045.67
724: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 3EW 3 SxW HQ= 73096.72
724: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 4EW 3 CE SQ+3 17016.09
821: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 1EW 3 NTE ST+1 43079.95
821: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 2EW 3 NTS C4+4 72024.46
910: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 25EW 2 SN C4= 11017.53
910: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 26EW 6 NTxW CA-1 2000.00
1023: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 11NS 4 HN H6+3 51090.83
1023: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 12NS 2 DN CK+1 11048.04
1130: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 21EW 3 HE D6= 14059.13
1130: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 22EW 4 HW SJ-2 20029.00
1226: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 7NS 6 NTS C9+1 147043.42
1226: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 8NS 4 SE HA+1 45038.91
1322: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 19NS 4 SN HJ+2 48093.77
1322: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 20NS 4 HN C4-1 10033.41
 +/-
 WYNIK50.74
 MIEJSCE223