Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 9NS 4 DxN SQ-3 5000.66
111: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 10NS 4 HE C7-2 20072.71
213: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 15NS 2 SW DJ-1 5072.92
213: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 16NS 3 NTN CJ= 40052.62
324: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 21EW 3 HE C7-1 5025.22
324: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 22EW 5 DxS S2-2 30097.62
417: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 19EW 5 SN C3= 45028.81
417: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 20EW 5 HN C4-1 10066.59
519: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 17EW 3 NTS H8+2 4600.87
519: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 18EW 3 NTE S5+1 43045.87
623: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 3NS 4 HS SA= 42096.72
623: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 4NS 3 NTW H2+2 66065.43
730: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 13EW 4 HS CA= 62059.61
730: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 14EW 2 SW DA+3 20034.65
826: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 25NS 2 SN DJ-1 5035.93
826: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 26NS 5 HE CJ= 65076.62
922: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 11NS 4 SS H7+2 48064.19
922: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 12NS 1 NTS H4+2 15075.54
1025: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 7EW 6 NTN H2+1 147056.58
1025: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 8EW 4 SE HA+1 45061.09
1129: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 23EW 2 SE HJ-1 10043.91
1129: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 24EW 4 HW SQ+1 45089.83
1228: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 1NS 3 NTW H6-1 5078.41
1228: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 2NS 3 NTS SJ+2 66047.16
1327: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 5EW 4 HS CJ+1 65060.87
1327: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 6EW 3 NTN D6-4 20096.05
 +/-
 WYNIK57.94
 MIEJSCE51