Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 17EW 4 HN C5+1 4504.35
124: K. Lewandowski - A. Bojda, 8.5, DS 18EW 3 NTW HQ+2 46081.96
215: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 15EW 2 SW DJ-1 5027.08
215: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 16EW 3 NTN CJ= 40047.38
317: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 13EW 2 HS DA+2 17092.57
317: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 14EW 5 DxN HA-2 30044.52
423: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 25NS 4 SN C4-2 10019.48
423: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS 26NS 4 HE S8+3 71030.74
530: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 9EW 2 HE S4-3 3005.90
530: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 10EW 3 NTE DT+1 63095.63
626: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 21NS 2 HE C7= 11060.43
626: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 22NS 3 NTE D5-2 20071.00
722: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 7NS 6 NTN DT+1 147043.42
722: Z. Kuc - A. Szczotka, 3.5, DS 8NS 4 SE CK= 42053.04
825: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 3EW 5 HxN C7-3 50093.45
825: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 4EW 5 CE D7= 60018.91
929: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 19EW 4 SxN HJ= 5903.47
929: K. Ćwik - D. Artmański, 10.0, DS 20EW 4 HN C4-1 10066.59
1028: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 23NS 3 CS S9+2 15091.96
1028: M. Kubicki - M. Kawecki, 2.5, DS 24NS 4 HW SQ= 42045.67
1127: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 1EW 4 CE H8+2 17049.56
1127: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 4.5, DS 2EW 6 NTxS SJ= 16800.00
129: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 5NS 3 NTS D4+2 66047.39
129: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 6NS 2 NTN DT-3 15013.60
1311: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 11NS 4 SN D6+2 48064.19
1311: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 12NS 2 NTN CK= 12061.57
 +/-
 WYNIK47.46
 MIEJSCE319