Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
162Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5068.9113
238Przemysław Pasiński
Aron Shindler
1.5
1.0
MPKOIM/31367.9513
324Tomasz Pawełczyk
Oskar Tokarczuk
2.5
1.5
SL
DS
KOIM/31365.9512
482Feliks Babiracki
Marek Różycki
2.5
0.0
PD
PD/14164.1012
548Marcin Kuflowski
Kinga Kowal
4.0
1.0
MPKOIM/31362.8011
628Dominik Zawada
Kacper Kuflowski
0.5
2.0
MPKOIM/31361.3310
727Łukasz Kasperczyk
Julia Grodzka
1.5
1.5
MP
LU
KOIM/31361.2710
892Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
3.0
3.0
WPWP/25460.459
950Karolina Melkonyan
Dominik Rajtar
1.0
1.5
MA
MP
KOIM/31359.959
1091Zdzisław Wawrzyniak
Tomasz Powęzka
3.0
1.5
WPWP/25459.808
1149Michał Mirecki
Kacper Wieczorkowski
1.5
1.5
MPKOIM/31359.558
1245Mariana Hernandez
Michał Wróbel
1.5
5.0
MA
OP
KOIM/31359.287
1351Adrian Bakalarz
Bartosz Żbik
7.0
1.5
SL
MP
KOIM/31358.937
1471Wacław Owca
Józef Waśko
2.0
5.0
MPMP/4558.746
1518Marian Ganicz
Henryk Nowiński
3.0
4.0
DSDS/29858.575
1681Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/14158.555
1772Leszek Margasiński
Jacek Zając
1.5
11.0
MPMP/4558.084
1879Andrzej Prasalski
Andrzej Raczkowski
7.0
5.0
PDPD/141-0.1958.044
1916Robert Księżopolski
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DSDS/29857.743
2020Adam Pigulski
Szymon Superson
2.0
1.5
DS
MP
KOIM/31357.713
2134Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
1.5
1.5
SLKOIM/31357.053
2288Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
0.0
3.0
WPWP/25456.583
2366Andrzej Karczewski
Tadeusz Rakoczy
3.0
2.5
KPKP/5056.483
243Sławomir Pękalski
Bartłomiej Okopiński
3.0
2.0
DSDS/29856.473
2553Michalina Krysiak
Ryhor Abramovich
0.5
2.0
PM
SW
KOIM/31355.693
2635Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
1.0
1.0
MPKOIM/31355.492
2768Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KPKP/5055.272
2810Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/29855.162
2933Wojciech Okuniewski
Michał Kaleta
2.0
3.0
PM
SL
KOIM/31355.122
3019Tymoteusz Zaborowski
Szymon Armata
0.5
1.0
DSKOIM/31355.002
3111Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29854.672
3239Marta Armuła
Natalia Staroń
1.0
1.0
MPKOIM/31354.532
332Janusz Pawlicki
Marcin Preisner
5.0
2.0
DS
LB
DS/29854.532
3415Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.0
4.0
DSDS/29854.232
3577Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/14153.962
366Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29853.951
3729Kamil Lemke
Piotr Gołąbek
0.0
0.0
PMKOIM/31353.351
3889Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WPWP/25453.031
3921Zbigniew Armata
Paweł Świątkowski
2.0
0.0
DSKOIM/31352.611
4080Piotr Tyszuk
Jan Blaszko
0.0
0.0
PD/14152.541
4154Agnieszka Pietrzyk
Mateusz Krzemyk
5.0
1.5
OP
MP
KOIM/31352.431
4226Lech Rębisz
Katarzyna Rębisz
1.5
1.5
DSKOIM/31352.231
4383Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/141-0.1951.971
4442Michał Kuczkowski
Mikołaj Bogucki
2.5
0.5
MPKOIM/31351.841
4596Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25451.751
4647Konrad Nosal
Aleksander Pietrow
0.5
1.0
MPKOIM/31351.461
4761Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
3.0
0.0
KP
KP/5051.12
4812Janusz Drozdowski
Sławek Robel
12.0
5.0
DS
KP
DS/29851.04
4969Ryszard Woliński
Stanisław Waśko
12.0
9.0
MPMP/4550.87
5060Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KPKP/5050.78
5140Maciej Kędzierski
Ryszard Rosikiewicz
2.5
1.0
MP
DS
KOIM/31349.84
5217Janusz Piernikowski
Sławomir Zagórski
7.0
2.5
DSDS/29849.83
5393Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WPWP/25448.84
5459Wacław Danilczuk
Mieczysław Romanowski
5.0
2.5
KPKP/5048.72
5557Dominik Caus
Hieronim Dzieślewski
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/31348.32
5630Maciej Betliński
Martin Kaleta
0.5
1.0
DS
SL
KOIM/31347.81
579Lech Warężak
Franciszek Zarzecki
9.0
13.0
DSDS/29847.31
587Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/29846.38
598Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29845.55
6067Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
0.5
0.0
KP
KP/5045.50
6113Barbara Sielużycka
Wojciech Skonieczny
0.0
5.0

DS
DS/29845.30
6275Sławomir Juchnicki
Adam Popławski
5.0
5.0
PDPD/141-0.1945.01
6376Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
5.0
3.0
PDPD/141-0.1945.00
6470Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4544.95
6574Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4544.73
6623Bartosz Marszałek
Paweł Machaliński
0.0
0.0
PMKOIM/31344.59
6794Piotr Surdyk
Robert Ciesielski
2.5
2.0
WPWP/25443.92
6832Sebastian Zimorski
Aleks Bukat
0.0
0.0
DSKOIM/31343.70
6931Oliwia Żygowska
Piotr Hiller
0.0
0.0
PMKOIM/31343.55
7084Alicja Małyszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PDPD/14143.47
7165Leszek Gozdek
Edmund Więckowski
2.0
1.0
KPKP/5043.14
725Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29843.09
7364Stanisław Ciesielski
Stefan Pigla
5.0
5.0
KPKP/5042.77
7486Kamil Sawwa
Tomasz Bliński
4.0
7.0
PDPD/14142.72
7552Mirosława Stachura
Cezary Batóg
0.5
0.0
DS
ZP
KOIM/31342.70
7673Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4542.63
7714Krzysztof Obłój
Bohdan Mazur
4.0
13.0
DSDS/29842.44
784Ryszard Majchrowski
Stanisław Greszta
3.0
1.5
DS
OP
DS/29841.94
791Jerzy Krupa
Wojciech Sobolewski
0.0
0.0
DS/29841.82
8046Jakub Ryczan
Jeremi Mazur
0.5
1.5
SL
MP
KOIM/31340.72
8190Zdzisław Wylonk
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WM
WP
WP/25439.91
8256Patryk Klim
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
PD
KOIM/31339.91
8337Dominika Friedrich
Julia Redzimska
0.0
0.0
PMKOIM/31337.75
8463Grzegorz Celejewski
Jerzy Zawalski
0.0
0.0
KP/5037.31
8587Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
0.5
2.0
WPWP/25435.73
8678Robert Barankiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
2.5
LD
PD
PD/14134.70
8741Michał Padlewski
Miłosz Sawośko
0.0
0.0
KOIM/31333.33
8855Kacper Kwiatkowski
Bartek Drabiński
0.0
0.5
PMKOIM/31333.15
8936Natalia Szoka
Bartosz Małyszko
0.0
0.0
KOIM/31329.98
9044Olaf Knut
Monika Zwarra
0.0
0.0
PMKOIM/31327.93
9143Dawid Friedrich
Michał Husarek
0.0
0.0
PMKOIM/31324.58

Statystyka ośrodków...