Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: L. Rębisz - K. Rębisz, 3.0, DS, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
140: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 15NS 3 SE SA+2 20027.39
140: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 16NS 3 DW H5-1 10077.91
237: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 17NS 4 SS H9-2 10036.05
237: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 18NS 4 SS C9+1 65068.60
338: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 19NS 5 NTS CA-3 1500.00
338: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 20NS 3 D xS SK-2 50052.33
435: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 21NS 2 SS D8-1 10051.16
435: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 22NS 5 CN H2-1 5023.26
536: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 23NS 3 NTW S4-2 200100.00
536: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 24NS 4 S xW H5-1 10079.07
633: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 25NS 4 SW D6+1 6509.30
633: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 26NS 4 HN CK+1 65069.77
734: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 1NS 3 HE C3= 14022.63
734: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 2NS 2 HE DQ-2 10047.62
832: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 3NS 3 HE SJ-1 10072.09
832: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 4NS 2 SS C6+1 14096.51
944: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 5NS 3 HS SA-2 20072.09
944: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 6NS 4 HS D5-1 5058.14
1043: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 7EW 2 NTS H5+1 15071.42
1043: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 8EW PASSN = 071.42
1141: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 9EW 1 NTS DQ= 9088.37
1141: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 10EW 3 CE DJ-2 20030.23
1242: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 11EW 1 NTS DK= 9029.07
1242: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 12EW 4 SE S10-1 5032.56
1339: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 13EW 1 NTN C3= 9044.19
1339: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 14EW 4 SW H7-1 5026.74
 +/-
 WYNIK52.23
 MIEJSCE42