Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: T. Zaborowski - S. Armata, 1.5, DS, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 1NS 3 NTN H10-5 2504.79
132: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 2NS 3 NTN S7= 60078.56
244: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 3NS 3 SN DQ-1 5059.30
244: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 4NS 1 NTN C2-2 20030.23
343: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 5NS 4 HS SA-2 20072.09
343: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 6NS 2 HS CA+1 14095.35
441: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 7NS 4 NTS S6+2 69090.45
441: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 8NS 3 SS C2= 14073.80
542: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 9NS 2 NTS S3= 12034.88
542: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 10NS 2 HW C3-3 30082.56
639: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 11NS 1 NTS DK-1 5039.53
639: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 12NS 4 HW D3-1 5067.44
740: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 13NS 1 NTS H8-1 10020.93
740: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 14NS 3 SW D5= 14012.79
837: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 15NS 2 HS CQ= 11092.83
837: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 16NS 2 SN DJ-2 10050.00
938: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 17NS 4 SS C5-3 15019.77
938: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 18NS 4 CW HK-1 5025.58
1035: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 19NS 3 NTN D6+2 46056.98
1035: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 20EW 4 S xW S5+1 99097.67
1136: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 21EW 3 SS D8-1 10048.84
1136: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 22EW 5 C xS H8-2 30096.51
1233: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 23EW 3 NTW H3= 60084.88
1233: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 24EW 4 HN SQ-3 15079.07
1334: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 25EW 5 S xW D8-1 2006.98
1334: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 26EW 4 HN C8+2 6808.14
 +/-
 WYNIK55.00
 MIEJSCE30