Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: A. Pigulski - S. Superson, 3.5, DS/MP, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
134: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 3NS 3 NTE SJ-1 10072.09
134: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 4NS 3 SN C6-3 30022.09
232: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 5NS 3 NTW H8-2 10096.51
232: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 6NS 4 HS D5-1 5058.14
344: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 7NS 3 NTS H10+2 66066.66
344: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 8NS 2 SS H7+1 14073.80
443: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 9NS 3 NTS S9+2 460100.00
443: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 10NS 1 DS H4+3 13033.72
541: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 11NS 1 NTS S9+2 15096.51
541: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 12NS 3 HW D3= 14027.91
642: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 13NS 1 NTN S8= 9055.81
642: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 14NS 2 SE S8= 11038.37
739: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 15NS TD 60.00
739: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 16NS 3 DW C7+1 13018.60
840: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 17NS 4 H xE SA-1 10062.79
840: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 18NS 5 S xS D6= 85096.51
937: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 19NS 5 DS C2= 40036.05
937: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 20NS 2 NTE DQ-4 40097.67
1038: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 21EW 3 SS D8= 1405.81
1038: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 22EW 4 H xW SA-1 20022.09
1135: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 23EW 3 NTW S4-1 10025.58
1135: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 24EW 4 H xN C2-2 30088.37
1236: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 25EW 4 SW D6= 62065.12
1236: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 26EW 3 HN CJ+1 17084.88
1333: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 1EW 3 CN C2= 1102.41
1333: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 2EW 6 DS C4-2 20092.83
 +/-
 WYNIK57.71
 MIEJSCE20