Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 28: D. Zawada - K. Kuflowski, 2.5, MP, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
142: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 19NS 3 NTN C6= 40036.05
142: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 20NS 5 CW D6= 60039.53
239: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 21NS 2 SS D8-1 10051.16
239: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 22NS 2 NTN DK+2 18070.93
340: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 23NS 2 NTW C3= 12034.88
340: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 24NS 4 SW S2-1 5056.98
437: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 25NS 1 DS CJ+3 13082.56
437: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 26NS 4 HS C10+1 65069.77
538: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 1NS 2 HE S6= 11046.43
538: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 2NS 3 NTN H2= 60078.56
635: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 3NS 3 NTE SJ-1 10072.09
635: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 4NS 3 SS DA= 14096.51
736: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 5NS 4 HS D5-2 20072.09
736: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 6NS 4 HS CA-1 5058.14
833: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 7NS 3 NTS SA+2 66066.66
833: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 8NS 3 HE S3= 1402.41
934: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 9NS 3 NTS S3= 40091.86
934: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 10NS 3 CE S8-2 20069.77
1032: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 11EW 2 NTS S6= 12011.63
1032: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 12NS 4 HE S10= 42012.79
1144: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 13EW 2 NTS S10-2 20095.35
1144: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 14EW 2 SE S2+1 14087.21
1243: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 15EW 2 CE DJ+2 13025.01
1243: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 16EW 2 DW S4+2 13081.40
1341: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 17EW 4 HE S6= 42095.35
1341: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 18EW 3 CW S5+1 13089.53
 +/-
 WYNIK61.33
 MIEJSCE6