Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: Ł. Kasperczyk - J. Grodzka, 3.0, MP/LU, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
139: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 17NS 5 DN D6= 40088.37
139: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 18NS 4 SS D6+1 65068.60
240: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 19NS 3 NTN H7+4 52080.23
240: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 20NS 4 CE DQ+2 17058.14
337: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 21NS 3 SS D6+1 17098.84
337: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 22NS 3 CN S9+2 15063.95
438: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 23NS 3 NTW C3+1 6304.65
438: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 24NS 4 SW H5-1 5056.98
535: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 25NS 3 SW D8+1 17061.63
535: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 26NS 4 HS S10+1 65069.77
636: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 1NS 3 H xW SQ-3 50099.97
636: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 2NS 3 NTN S4+1 63096.40
733: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 3NS 4 HE SJ= 62019.77
733: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 4NS 2 S xS C4-2 50017.44
834: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 5NS 3 NTW H6+2 46045.35
834: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 6NS 3 HS DQ= 14095.35
932: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 7NS 6 NTS H3-1 10011.93
932: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 8NS 4 SS HA-2 1009.55
1044: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 9EW 3 NTS DQ-4 200100.00
1044: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 10EW 3 CE D2-1 10087.21
1143: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 11EW 1 NTE D2+2 15098.84
1143: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 12EW 4 HE D2+1 45095.35
1241: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 13EW PASSN = 066.28
1241: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 14EW 4 SE C9-1 5026.74
1342: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 15EW 3 SE H4= 14030.96
1342: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 16EW 1 SW D5= 8040.70
 +/-
 WYNIK61.27
 MIEJSCE7