Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: Z. Armata - P. Świątkowski, 2.0, DS, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
133: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 5NS 3 NTW H3+2 46045.35
133: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 6NS 5 DE S3= 6001.16
234: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 7NS 3 NTS C6-1 10011.93
234: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 8NS 3 NTE S3-1 5034.53
332: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 9NS 1 NTS S3-1 504.65
332: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 10NS 2 NTW C3-5 50090.70
444: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 11NS 2 CN D3= 9070.93
444: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 12NS 2 NTW S4= 12032.56
543: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 13NS 2 DN S6+1 11075.58
543: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 14NS 1 NTW H7-1 5073.26
641: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 15NS 2 SE C9+1 14069.04
641: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 16NS 2 NTW S3-1 10077.91
742: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 17NS 4 DN HA= 13067.44
742: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 18NS 5 S xS D6+1 1050100.00
839: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 19NS 3 NTN D6+4 52080.23
839: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 20NS 3 NTE D3+2 66016.28
940: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 21NS 3 SS D8-1 10051.16
940: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 22NS 3 CN D5+1 13050.00
1037: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 23EW 3 NTW S9= 60084.88
1037: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 24EW 4 SW H9= 42091.86
1138: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 25EW 4 SW SA= 62065.12
1138: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 26EW 4 S xE DQ-3 8004.65
1235: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 1EW 1 HE DQ+1 11053.57
1235: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 2EW 1 NTN H4+1 12047.62
1336: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 3EW 4 HE SJ-2 2009.30
1336: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 4EW 1 NTE SJ+2 15058.14
 +/-
 WYNIK52.61
 MIEJSCE39