Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: O. Żygowska - P. Hiller, 0.0, PM, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 25NS 2 SW D8+2 17061.63
144: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 26NS 4 HN S2+1 65069.77
243: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 1NS 2 HW CA-1 5076.18
243: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 2NS 3 NTN S2+1 63096.40
341: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 3NS 3 CS DA-4 20038.37
341: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 4NS 2 SS DA-1 10079.07
442: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 5NS 4 SW C10+3 51016.28
442: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 6NS 3 HS DQ-1 5058.14
539: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 7NS 3 CS H10+2 15028.58
539: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 8NS PASSN = 028.58
640: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 9NS 2 CS DQ+1 11022.09
640: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 10NS 3 CE HK-2 20069.77
737: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 11NS 2 CS S10-1 5039.53
737: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 12NS 2 HW D2+1 14027.91
838: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 13NS 1 NTN C3= 9055.81
838: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 14NS 2 SE D10= 11038.37
935: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 15NS 2 NTS S7-4 4009.55
935: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 16NS 2 NT xS DA-3 5005.81
1036: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 17EW 3 SS H10-1 5047.67
1036: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 18EW 3 NTE S3-3 15063.95
1133: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 19EW 5 DS CK= 40063.95
1133: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 20EW 3 NTE DQ-1 10020.93
1234: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 21EW 2 SS DJ= 11016.28
1234: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 22EW 1 NTN DQ+3 18029.07
1332: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 23EW 3 NTW C3-1 10025.58
1332: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 24EW 4 SW C3-1 5043.02
 +/-
 WYNIK43.55
 MIEJSCE69